Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

koşu için bunlar baya iyi
https://www.dr.com.tr/Elektronik/Beats-APL-Powerbeats3-Wireless-IE-Black/Telefon/Telefon-Aksesuarlari/Bluetooth-Urunleri/urunno=0000000712453?gclid=Cj0KCQjwpvzZBRCbARIsACe8vyKdS06-VvbUghh1VPdYudzJj6UiR2T3l0NWakUnQmv3M-SUdu3vy7oaAjH7EALw_wcB
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Airpods alalı 1 seneyi geçti. Aldığım en iyi casual kulaklık şu ana kadar. Hem beklenmedik derecede iyi ses kalitesi var, hem kullanım inanılmaz derecede pratik. Bir daha kabloluya dönmem muhtemelen.

Aldıktan sonra Shure SE535'imi sattım öyle diyeyim...

Shure yerine, uzun yolda, uçakta falan kullanmalık Sony WH-1000XM2 aldım, memnunum.

Söylentilere göre Airpods 2'de de noise cancelling olacakmış. Düşünmeden alırım doğru çıkarsa.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
1 trilyon değere ulaştıktan sonra sanırım asıl en önemli soru bu değerini koruyup koruyamayacağı hatta 2 trilyona ulaşması beklenen yarışta nasıl devam edeceği? Amazon, Google ve Microsoft'un hepsinin 1 trilyon barajını Apple gibi aşacağına kesin gözüyle bakıyorlar. Apple'ın şuandaki en büyük problemi gelirlerinin %50'den fazlasının iPhone'dan gelmesi, yıllık satışlarda da eskiye oranla doyuma ulaşılması. Kasasındaki hayvani nakit ile eski günlerdeki gibi önemli atılımlar yapması lazım :)
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

eyyyyyyyyyyyyy airpod kullananlar memnun musunuz?

bunun cakmasini alim diyom aliexpress den fln ama, nasildir orjinali, kiyilir mi paraya?

bu design'a en yakin alternanif ne olabilir? kulaktan dusup duruyor benim silikon kullandiklarim ozellikle kosu fln yaparken. ya da dusmese bile surekli elimi kulagima goturuyorum saglam duruyo mu hala diye.

sanırım pişman olan airpods kullanıcısı yoktur. Hiç alternatiflerine bakma bence
Sosyal ağlarda paylaş

airpods telefonu mu şarj edecek jahdjhaskdj, olmaz öyle şey

+ airpods 2 için ama renk alternatifi(space gray, jet black);
+ %10 daha iyi batarya; w2 chip ile daha iyi bağlantı;
+ %10 daha büyük driver ile daha kaliteli ses;
+ Tere, yağmura dayanıklılık ip54;
+ Wireless charging özellikli case

Yenisi gelsin eskisinin fiyatı düşer belki ondan dolayı bekleyebilirsiniz ki, amerikada 145$ a düştü bile fiyatı

aynı zamanda case'i ayrı da satacaklar wireless charging isteyenler için.

bu işte ya:

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
3 telefon gelio

https://img.gizchina.com/2018/08/4F46CF7C00000578-0-image-a-5_1534864089276.jpg

Iphone Xs 999$
Iphone Xs Plus 1099$
Iphone 799-899$

fiyatlı olacak.

yeni apple watch(4) gelio
ekranı rounded olacak
https://9to5mac.com/wp-content/uploads/sites/6/2018/07/apple_watch_new_9to5mac_2.jpg?quality=82&strip=all&w=1600

airpod 2 yok, ama wireless case'i satışa çıkacak, wireless charger da artık satışa çıkacak şekilde bütün diğer leakler
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...