Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPhone - iPad - Apple Watch

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Luriel said:

Ara ürün açıkladı adamlar işte. Gayette mantıklı bir alet. Sanki gören iPhone 7 açıkladı sanacak yazdığını okuyunca.

Ben diyorum durgunluğa girdi sen diyorsun ara ürün ne güzel işte.

5S'ten ne farkı var SE'nin? Kamera'yı değiştirmişler sadece. Yeni diye satıyorlar işte. Bir de onlara göre ucuz da bizde hala 2000TL. Ben buna yenilik felan demem diyen desin. Eskiden yeni çıkan ürünleri, hatta onların reklamlarını bile hayranlıkla izlerdik. Şimdikiler amatör eğlendirir.
Sosyal ağlarda paylaş

anhora 5s'ten ne farkı var diyorsan o zaman 5s'le 6s'in de hiç bir farkı yok sana göre?

adamla 5s kasasının içine 6s işlemcisi ve rami koymuş. kamera geliştirilmiş. ki işlemci ve ram telefonun can damarı. arada fark yoksa 1000 liraya 5s alır kullanırsın.

ben kulağıma tepsi dayayıp konuşmayı sevmiyorum. 5s kasası da çok güzeldi bana göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni açıkladı işte :D her sene teknoloji gelişmiyor mu? Bu firmalar da birbirleriyle yarışıyorlar. Ama sadece belli bir kitleyi hedefleyip "Neyi yenilik diye sunsak, nasıl olsa alıyorlar." politikasıyla yeni ürün çıkaranları yadırgamıyorsanız diyecek bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,
ahmedinejad said:

anhora 5s'ten ne farkı var diyorsan o zaman 5s'le 6s'in de hiç bir farkı yok sana göre?

adamla 5s kasasının içine 6s işlemcisi ve rami koymuş. kamera geliştirilmiş. ki işlemci ve ram telefonun can damarı. arada fark yoksa 1000 liraya 5s alır kullanırsın.

ben kulağıma tepsi dayayıp konuşmayı sevmiyorum. 5s kasası da çok güzeldi bana göre.

+1
Bence de gayet mantıklı bir cihaz.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...