Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hala oynayan kaldı mı

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

günde 2 saati excelle geçiriyorum, ondan özlemini duymaz oldum. word ile çalışırken güzel ama.

oyunun cogu aspectinin spreadsheet ile uzaktan yakindan alakasi yok. industry veya trade ile ugrasmiyorsan hele hic isin alakan olmaz bile. 3 haftalik karakterle bile direkt pvpye baslamak mumkun bu arada
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
trial hesabın tüm olayı o zaten lol. tabiki devam edebilirsin.

steamden alırsan oyunu enpara ile vs daha da ucuza geliyor bu arada haberin olsun.

hatta anlaş biriyle buddy invite yollasın sana. oyunu satın aldığında o invite yollayana 1 adet plex hediye gidiyor. o plexi de verir sana 90 gün olur oyun süren. (plex 1 aylık oyun süresi yerine geçiyor veya markette satılabiliyor) buddy invite istiyorsan pm atabilirsin, activate ettiğinde veririm plexini.
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

gidip bi anomalynin içine bırakıyorsun, her gelip geçen kurcalayamıyor. onu diyordur heralde.

Zaten çok kullanılmayan bir yeri, mesela hidden rally point i escalet edip koymaya izin veriyor koalisyon. Öyle yapıyoruz.

Bi konuda da daha yardıma ihtiyacım var. Corp bookmarkları sildi galiba birisi 6 tane MTU kaldı uzayda. Combat probe larla falan taradım bulamadım. Bunlara ulaşmanın yolu var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...