Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hala oynayan kaldı mı

Mosquito

Öne çıkan mesajlar

Vay be buldum birisini, buna harcadığım zamanda 30 tane mtu parası kasardım ratting te ama neyse öğrenmiş olduk..

Bu arada öğrenmişken cosmig siglere de baktım hep WH denk geliyor. WH larda ratting yapıp iyi para alıyorlar değil mi ? Çok iyi gemi lazımdır herhalde oralar için!
Sosyal ağlarda paylaş

loop said:

Ben bu scan işini de pek bilmiyorum. Sürekli yer değiştirmemiz mi gerekiyor ?
Sadece MTU seçtim filter de , bir sürü sonuç çıkıyor 'structure' diye.
Signal de artmıyor tekrar tekrar analyze etmeme rağmen.

Filterdan ne seciliyse sadece onlari goeterir. Tek tek tarayacaksin her sinyali. Range dusureeksin giderek. Yeri de ona gore ayarlayacaksin. Sinyal %100 olana kadar devam. Max 3-4 scan ile bulursun bi sinyali. Ctrl ve alt kullanarak probelari daha rahat hareket ettirip buyutp kucultebiĺirsin vs. Youtubedan johnypew videolarina bak en guzel anlatanlardan birisi
Sosyal ağlarda paylaş

Wh de unknown space e gecersen sleepers diye degisik bir faction var Omni resist/damage leri var. Disrupt Web falan atıyorlar. Baya iyi vuruyorlar. Birde üstüne yeni drifter BS getirdiler. Doomsday atiyor shieldini indirince. Hayvan gibi de vuruyor. Yapması baya zorlasmis yani carrier larini kaybedenler falan okudum Sdsds.

Signal gucunu boostlayan rigler falan var onlardan tak. Bazen probe larin pozisyonunu değiştirmek gerekiyor biraz %100 olması icin
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorsak sikmayalim kulaktan dolma bilgilerle asdsf

Ilk olarak difterlarla savasmayacaksin hic wh girsen bile o acidan sikinti yok. Sen dalmazsan onlar da sana dalmiyorlar su an icin en azindan.

scam web neut vs hep vardi sleeperlarda yeni degil. Her site icin gelen dps belli, triggerlar da belli. Yani tekerlegi tekrar icat etmeye gerek yok. Oylekorkulacak bi durum yok azicik dikkat eden adam icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Adam bilmiyor wh yi belli ki sormus ben hatirladigim kadariyla soyliyeyim birseyler dedim. Çok biliyorsun madem bana artislik yapacagina aciklasaydin adamin isine yarasin lol.

ewar kullanmalarinin yeni birsey oldugunu soylemedim ayrica. Korkulacak bir durum olmasiyla falan alakasi yok zaten. Efektif hızlı yapabilmek onemli. İyi bir dps/tank la girmek lazim oldugunu soyluyorum sadece.

Drifterlarla savasmamasi gerektigini de adam bilmiyor muhtemelen. Dalmadigin zaman aggro almiyorsun beltte denk gelmistim. Ama wh de digerlerine dalarken drifterlar aggro alır mı bilmiyorum.

@loop biz arkadasin t2 fitli tenguyla denemistik birkac site. Uzun surmustu baya sıkılıp yarıda bırakmıstık. Birde wh de local yok bilmiyorsun kac kisi icerde. site i temizlerken birileri su sisters of eve gemileriyle tepende belirebilir o riski de var.
Sosyal ağlarda paylaş

Dogru diyorsun wh classlari vardı unutmusum onları. Wh class in olayı girebildigin geminin boyutunu kisitliyordu diye hatirliyorum. Onu da wiki den baksin unutmusum. Debuff lari falan oluyordu mesela wh lerin Onlarda onemliydi.

Ama en önemlisi wh nin ne zaman collapse olacağı. Girmeden info ya bakiyorsun. Sana ne kadar zamanı kaldigini söylüyor. Işte bir günden az falan gibi açıklama goruyorsun. O aciklamalarin yaklasik kaç saate denk geldigi wiki de vardır şimdi telefondan bakamadim. Eğer içeri girdik ten sonra wh collapse olursa ve scan edecegin probe launcher in yoksa kaliyorsun icerde. O yüzden wh ye girmeden ne kadar suresi kaldigina bakmak lazım ve girdikten sonra da ilk is wh yi bookmark almak lazım.

Ben bookmark almadan warp off yapmistim self destruct yapmak zorunda kaldim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Unsub amk.
CCP sikti attı iyice. Zaten çok time consuming di. İnsan evlenip işe vs giderken eve geldiğinde bi ekşına hemen giriyim istiyor.

AMK bi fleet olcak, yok o toplansın yok ttian gelsin yok form up yok gelmedi, yan yattı camura battı yarrak kürek derken, 3 saat titan başında bekliyip, sonra fatigue mekanikleri sayesinde bide salak sepet yerlere atlayıp gate den git git git, STRAT OP diye. Bi bak blue ball amk.. Pos vs vur geri dön.. iki ceptor patlasın OP SUCCESS

Koalisyonunada şeysinede ya. hayat low Sec de gardaş.

CCP Null un içine etti, Goon larla birlikte.

Bin ton malzeme var satamıyorumda tek tek, capital vs. Taşımaya da üşeniyorum. Dursun orda. Unsub.

Hadi kalın sağlıcakla. Ben dota2, MSG V falan oynarım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

KaRa_DaVuT said:

Unsub amk.
CCP sikti attı iyice. Zaten çok time consuming di. İnsan evlenip işe vs giderken eve geldiğinde bi ekşına hemen giriyim istiyor.

AMK bi fleet olcak, yok o toplansın yok ttian gelsin yok form up yok gelmedi, yan yattı camura battı yarrak kürek derken, 3 saat titan başında bekliyip, sonra fatigue mekanikleri sayesinde bide salak sepet yerlere atlayıp gate den git git git, STRAT OP diye. Bi bak blue ball amk.. Pos vs vur geri dön.. iki ceptor patlasın OP SUCCESS

Koalisyonunada şeysinede ya. hayat low Sec de gardaş.

CCP Null un içine etti, Goon larla birlikte.

Bin ton malzeme var satamıyorumda tek tek, capital vs. Taşımaya da üşeniyorum. Dursun orda. Unsub.

Hadi kalın sağlıcakla. Ben dota2, MSG V falan oynarım artık.

mesaj kutunu bi boşaltırmısın
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de zaten 2 yıldır unsub. Razor la cei hatır gönüle atmadı beni alliance dan. Ama artık çıkartırlar heralde. Kardeşime (kara d.)katılıyorum 2 tane karakterim var biri pvp biri capital falan da yok abi olmuyor. Artık olmuyor yani. Char lar dursun satmam onları emeğim var seviyorum da asset de tonla var onlar da dursun ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...