Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overlord

Xenus

Öne çıkan mesajlar

abi sirketin insider info'sunu veriyorsun demiyorum zaten. anime'de henuz muhabbeti gecmemis seyleri diyorsun diyorum. yapacagin sey alt tarafi 'manga`dan' veya 'wiki`den' falan diye bir spoiler icine almak. ha citir cerez bi' seri icin cok dert degil ama anime'den olan seyleri yazarken bile spoiler'a aliyoruz. hangi kismini anlayamadin anlamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

white wolf rp olayı şöyle
önemli bir spoiler değil rahatlıkla okuyabilirsiniz

AOG guild olarak komple PK guildi olduğu için her karakter pvpye yatkın ama satoru (momonga karakterini oynatan player) açık olarak momonga karakterini yaratırken tamamen tematik ilerlediğini söylüyor. yani min-max yapmak yerine "haa skeleton mage olduk bakalım bu konsepte yakın ne var ok necromancer ekliyelim hah levelı geldi liche dönelim" vs kafasıyla gidiyor. hatta bu yüzden güzel bir olay da oluyor anlatmıyım ağır spoiler

rp derken kastettiğim LORDUM AYIN GÖLGESİ ÜZERİNİZE DÜŞSÜN değil yani

12 yıllık geara ve tecrübeye rağmen satoru momonga karakterini top tier karakterler arasında ortalara koyuyor

o kadar op pvp karakteri gibi gözükmesinin sebebi tamamen hayvani lvl ve gear farkı şu ana kadar. 3. arcda biraz da olsa dişine göre bir rakiple kapışıcak. o zaman dediğimi çok daha iyi anlıycaksınız

Sosyal ağlarda paylaş

kaede

Saol anladım dediğini. Bende acaba iyi bir etkileşim için gereksiz cosmetic skiller mi almış diyordum. Zaten genel D&D kurallarına bile baksan zannediyorum ainz necromancer olarak heralde spell caster olarak most damage dealer değldir. Ama işte wiki deki varsayılan büyülere baktığımda'da zayıf yön göremedim. Ainz'ın en büyük gücüki bana göre onu top tier'ler arasında mid tier'den top'a taşıyor, adam çok zeki ve temkinli. Bilmiyorum ilerde hata yapıcakmı. Bu arada bu anime olmasa arslan senki'yi izleyemezdim, birinin gerizekalığını diğerin zekası tamamlıyor anca tahammül edebiliyorum :D

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...