Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Overlord

Xenus

Öne çıkan mesajlar

fantasy world + power fantasy işte, patide nerdgasm yaşatmayacak kişi yoktur zaten. ama sağlam bir story beklemiyorum bundan. aksiyon vardı ama herhangi bir taktik olmadan OP asspullarla, karşı taraftan resistance dahi görmeden amatörü eğlendirecek cinsten. bütün guild zaten OP, üstüne OP minion'ın askerleri biçmesinde gore, kan göstermeleri güzel ama iyi aksiyon demem yani. mc kafasında evil overlord listesi oluşturup ona göre hareket etmeye çalışması eğlendiriyor. artwork zaten godly direk. birde albedo'nun anticleri için izlenir her türlü. ama armor kuşanınca keyif vermedi :P
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi şunu ilk olarak aradan çıkaralım
overlordun hiç bir zaman derin bir konusu olmuyor. kitaplar tamamen momonga/momon/ainz'ın yeni şartlara ayak uydurması, kendine hedefler belirleyip olayları çözmesi ve karakterlerle etkileşimlerini anlatıyor. ha arkaplanda bir sürü olay dönüyor ama genel olarak bunların dışında bir beklentiniz varsa direk bırakın

bu hızla giderlerse 1 cour animeye 3 kitap sığar

ilk kitabı gördünüz zaten

ikinci kitap momonun opde görünen battlemaid ile kılık değiştirip warrior taklidi yaparak en yakın şehirde questler yapması üstüne. aksiyon, dram, nostalji, vahşet, powerplay, komedi ne ararsanız var. pacingi yerinde. büyük ihtimal herkesin favori arcı bu olur

http://i.imgur.com/bdkT5WT.png

üçüncü kitap epey kişisel. ainzı buraya kadar sevmediyseniz bu arcın pek bi numarası kalmıyor. sonunda epic kapışma var ama o hoşunuza gidebilir

http://i.imgur.com/aWQLVSB.jpg

MC ÇOK OP OF BAYIK demeden önce adamın 12 yıl aynı mmoyu oynayıp maaşının 1/3ini cash shopa yatırdığını bilin. zaten dizinin olayı da çekişmeli kapışmalar değil
Sosyal ağlarda paylaş

of sword art online. rezil bir seri hakkaten. bi hikaye nasıl mundar edilir. log horizon denedim sonra o fena gitmiyodu gerçi ama yavaştı ilk bölümleri kapatmıştım ona bi daha bakarım.

bunu da daha iki saat önce animelist'te gördüm nasılmış vs bakarken şimdi burda başlığımı çıktı karşıma, indiriyorum bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

saoluk bir durumu yok çünkü mcnin ağzından

- buildi tamamen rp üstüne tematik bir build. optimize kesinlikle değil
- o kadar item ve geara rağmen kendini upper tierin ortalarında görüyor
- guildleri peak dönemlerinde bile en iyi 9. sıraya mı ne çıkabiliyor

ayrıca ileride görüceksiniz mc bayağı hata yapıyor ve sonuçlarına katlanıyor. kesinlikle mary sue değil. sadece lvl100 full legendary gear ile gri mob kesiyor başlarda o kadar
Sosyal ağlarda paylaş

Darklight1903 said:

sao tier ne ya. SAO BILDIGIN TIERLESS SEFIL BIR ANIME.

en son forumdan atiyorduk sao sevenleri. oyle bi defans mekanizmasi vardi.

mc'nin OP'liği o tierde gary stu level kötü ve bayık değil demek istedim ben lel

zaten allah levelı gearı bile olsa, yeto hareketler yapıp güldürüyor falan işte
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...