Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

sevgili günlük, müşteri hattına gelen mail ile eylendim sabah sabah :

Subject: ismim gamze ben cidi anamda konusup tanismak isterim aslen izmir konakliyim eyer sende istiyorsan resimler bak benibbeyenirsen

once size ratsizil verdiysem cok ozur dilerim benim ismim gamze uskupte makedonyada yim su an ama aslen izmir konakliyim babam izmirli yani ama babami trafik kazainda kaybedince anem burdan yani makedonyadan evlilik yapmis bn kucuk ken tabi bes yasindayken ve simdi artik 25 yasindayim ve uvey babanin yaninda yerim olmadini dusunuyorum artik o uzden kendi yivami kurup hayatima deevvam etmmek istiorum ve ben buyum yani kisaca kendimi tanitim sanirim eyer sende olur dersen ara konusalim 0038970420755 bu benim cep numaram eyer ararsan konusurus mailinizi kiz arkadasim bilgisayardan cikardi
ona nyetimmi anladinca oda senin uygun oldunu dusundu cevabinizi bekelrim cevabinnizibekelrim eyer ratsizlik verdiysem senden cok ozur dilerim

ps. fotolar var, türban on

ne okudum ben şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Ankara'da passage'dan daha bir leş mekan var mı bilmiyorum zaten.
Perşembe cuma günleri resmen fuhuş. Üniversiteye yeni kayıt yaptırmış, ya da daha birinci senesinde olan karı kız manitacılık yapan ne kadar genci yaşlısı varsa orada. İçerisi zaten tıklım pıklım, 250 metrekareye 500 kişi sığdırma derdindeler.

Eğer o kavga da karı kız ayağına çıkmadıysa ben bişey bilmiyorum.

Umarım daha beterleri veya tekrarları yaşanmaz. Allah rahmet eylesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç takip etmediğim Facebook arkadaşlarının doğumgünleri için artık "nice mutlu yıllara" yerine "her senen bir öncekinden daha iyi olsun" veya benzeri bir ifade kullanıyorum, yaş ilerledi artık benim yaşıtım insanların anası babası falan ölmeye başladı etrafımda hiç gerek yok sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Çok çok çok güzel bir iş ihtimali vardı. %90 yalan oldu o iş. Hayatımı düzene sokacağım çok mükemmel bir fırsattı , bir oç sağolsun yalan oldu , herkese ana bacı dümdüz küfür edesim var. Çok bebe bir tipimdir , öyle kavga ederim döverim uf ne parçalarım bir tip değilim , hayatımda kavga etmedim öyle izah ediim. Şuan ilk karşıma çıkan kişiye ağız burun dalıp rahatlayasım var (gerçi büyük ihtimal yapiim derken dayak yerim ya , daha sinirli biter o olay)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...