Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

rusyada sinemaya gitmek turkiyede skis tepis dolmusa binmek gibi bir sey. ciktim anasini satim.
yanimda adam sarimsakli kiymali corek yiyo diger tarafta ki bira iciyo. bi sonra ki cips kokutmus. zaten rusca dublaj 5.1 dolby gibide degil.

bi de hala ben anlamadim neden butun filmler dublajdir bu ulkede.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

bizim bolumde insaat yonetimi diye tırt bi ders vardi son sınıfta verilen bu eleman nedense baya bi kisiyi birakti ikinci donem de acmadilar yaz okulunda da acilmadi baya bi kisinin boyle 1 sene uzadi okul ikinci donemde bi baktim eleman bacagini kırmıs koltuk degnekleriyle dolasiyor baddua ya basla bence :p

öyle hocarin allah belasini versin ya. cok net.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili gunluk

kentsel donusum bokuna kalamsitaki mis gibi evinden cikarilan bir aile buyugumuz yanliz yasadigi ankara sogugunda vefat etti bugun, tirilyonluk ev kaldi tek cocuguna ve felc olmadi, bakma derdide olmadi diye seviniyorlar

hava buz gibi, kaloriferler kisikta yaniyor apartman karari tasarruf hede hodo yuzunden, elektirikli isitici kofrayi attirdigindan kullanamiyorum, yenisi kargoda ama kacta gelir veya gelirmi belli degil

geberiyorum gripten ama hastaneye gidip kan vermem lazim, bu saat oldu cikamadim evden

reditte son veda olarak koydugum resmi beni stalkliyan bi tip gormus, downvote operasyonuna baslamis kendini upvotelatirken. biran once ikincis sayfaya dusiyimde siliyim kurtiliyimdan fazla birsey istemiyorum, bok gibi kaldim ortada
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

hava buz gibi, kaloriferler kisikta yaniyor apartman karari tasarruf hede hodo yuzunden, elektirikli isitici kofrayi attirdigindan kullanamiyorum, yenisi kargoda ama kacta gelir veya gelirmi belli degil

Böyle bir saçmalık ömrümde duymadım ya. Hayır üşümek isteyen çüktürsün gitsin balkona çıksın bildiğin binayı ateşe verirdim böyle bi karar almaya çalışsalar.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

Seele said:

yeni birsey ögrendim her 4 senede bir akkünün degimesi gerekiyormus. beni yolda birakti araba. ama suc onun degil tabi. 130 euro verip evlat acisi gibi akkü aldim taktim.

2 sene diye biliyodum ben bunu ya... iki senelik aküyle yolda kalmıştım.

valla banada 4 sene dediler. ama simdi alet aldim 5 euroya. iki ucu aküye deydiyorsun sana kac volt oldugunu bozuksa bitmisse degistir diyor. mesela 12,6 volt full dolu 11,5 volt yari dolu. 9 volt ggnormk diye gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...