Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Grego said:

abi bugün instagram dan bir uzaktan tanıdığım bir kıza yorum yaptım diye, beni bir adam aradı. hatta önce mesaj bırakmış. birader, benim kıza niye yazıyorsun, aradım, açmadın, müsait olunca ara konuşmamız lazım diye mesaj da bırakmış.

efendi efendi konuşacağım diye başladı. nişanlıdır düğün hazırlıkları yapmaktadır, ikimizin de kafasının rahat olması adına buna bir son verelim dedi. yazıp bıraktığım birşey bide, devam etmedim yani. tacizci oldum günlük.

lol ne yazmıştın ki resmin altına
70 milyon merak ediyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

harbi sosyal mecra bizim mahalle delikanlisi yan baktin cinayeti zanlisi halkim icin pek feci bir tecrube..hani su anda tomas modda geziyor herkes ama 10 15 sene sonra atiyorum coluk cocuk ergen olduktan sonra annenin filan facebook hesabini derinlerden bir yerlerden bulup da mahallenin bakkali ahmet abinin annene yaptigi yorumlar filan..
Sosyal ağlarda paylaş

fransızca bilmiyormuşum meğer. hem de hiç. sınavda hocanın sorduğu soruları hep ingilizce cevaplayıp, kağıdın altına da "fransızca sorulmuş, ama fransızca cevaplayın denilmemiş. o yüzden soruları teknik olarak doğru cevapladığıma inanıyorum." şeklinde düştüğüm not fransızca vizesinden 13 almamı engellemedi. odin help pls
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

Ben onun aynısını şöyle yapmıştım.hoca bi soru sorduydu cevabını bilmediğim sorunun üstünü çizdim hocam ben su soruya çalıştım diyip o soruyu yazıp cevapladım 70 aldım.Ne hocaydı be hey yavrum hey

ben bugun seviyeyi yukari cektim heralde

sorunun aynisini yazdim kagida.

eksi puan bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...