Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

Gruptaki intörnlerden biri entrika kasıyo ya, tayyip gibi suçlu olduğu halde madur görünmeye çalışıyo bizi yakarak. Asistanlar da mal anasınısatiyim, ölüyo olsanız 4e kadar burdasınız diyolar, sonra kafasına göre devamsızlık yapıp hepimizin offlarını sildiren adam pişkin pişkin izin istiyo gelip, veriyolar ona izin. Çok acaip, yetemiyorum bunca olaya
Sosyal ağlarda paylaş

kabul etmeme değil ki zaten olay sen bak giderim haaa ;) yapıyorsun o da ne istiyorsun lan köpek, parasıyla değil mi, al daha çok para diyor, sen de haaa ok o zaman canım, ben hafta sonu da çalışırım np diyorsun.

al gülüm ver gülüm

istese istifayı işleme aldırır ama iş yeri parasıyla değil mi köpek deyip suratına vuruyor, çalışan da kuyruk sallıyor ehu ehu ehu diye
Sosyal ağlarda paylaş

Olay şöyle, üstümüzdeki kız çok sorunlu, imla kurallarından bile haberi yok. Saçma sapan işler yapıyor. Müşteriye mail atarken 'Zeynebinde dediği gibi' yazıyor mesela. Müşteri de cevapta adını düzeltiyor, ofis de bunun farkında.

Bütün masa, hatta ofis tek kişiden sorun yaşıyoruz. Ben ve benim ekip arkadaşım masanın tasarım işlerini yapıyoruz. Ayrıca ben ana müşterilerimizden birinin çizimlerini de yapıyorum. Üstümüzdeki kız da geçen gün ofiste siz benim seviyemde değilsiniz diye bağırdı başka bir ekibe. Bu bahsi geçen kız half celebrity, bilmemkimin eşi ve ajans başkanından torpilli.

Biz bu kızla sorun yaşıyoruz, bu kızla herkes sorun yaşıyor. O yüzden bizi pışpışlıyorlar. Durun halledeceğiz diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ne sorunu çözmesi, sus payı veriyorlar tam olarak.

Şey çok iyiydi, geçen bu kız (benim üstüm) başka ekipten birine bağırdı sebepsiz, sonra ajans başkanı geldi. Bu sefer kız ,ağlaya ağlaya benim seviyemde değilsiniz diye bağırdı, daha çok ağladı. Ajans başkanı da buna sarıldı ağlama güzel kızım falan dedi.

Çok güzel anlardı.

Bize bir mail atıyor mail şöyle;

'Can'ım içeriklere tekrar bakarmısın? :))'

Ay dur sıkıntı bastı, Prada paramı sayayım da kendime geleyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...