Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #12

wastyrx

Öne çıkan mesajlar

25 yaş hayali... Kesinlikle bu degildi.

Robot gibi hissediyorum kendimi. Istemedim ben askere gitmeyi mesela ama gonderildim cunku yapmam gerekiyodu. Sonra istemedigim bi ise girdim cunku para kazanmam gerekiyodu. Sonra tabi askere gittim geldim e işimi de buldum ne yapicam nişanlandim tabi. Oysa ki cocuklugumdan beri derim ben 29 yasinda evlenicem. Annem de o yasta evlenmis ve bence evlenmek icin guzel bi yaş. 30 sendromu da yok 20leri de yasamissin gonlunce.

Bugun herseyden kurtulma kendini mutlu etme günü. 25 yaş hayaline dönme günü... Ben bu degilim. Bu hayati baskalarini mutlu etmek icin cekmek zorunda hic degilim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya çok mutluyum, haftasonu Bodrum'a gidip ordan çalıştım. Deniz kenarında oturup İstanbul'a iş yolladım. Ödev yaptım. Dün gece yarısı İstanbul'a gelip sabah da erkenden işe geldim. İşten çıkıp okula gideceğim. Okuldan akşam 21.30'da çıkıp hemen ödev hazırlayacağım ki Salı sabahtan çekime gidebileyim. Çekimden sonra hemen ofise gelip rapor hazırlayacağım. İş çıkışı da koşup okula gidip ödevimi teslim edeceğim, öğretmenim kızmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

Madcat said:

ivy said:

Erkek çekimi var yarın. Ama gönderirim, lafı olmaz.

ivy bana da yolla manken olmasına gerek yok.

Madcat said:

PrudenT said:

ayrılmış zaten boşver abi sdfkj

bi son sayfayı okumamıştım lan, adamın cillop gibi hayatı olacak şimdi.
ulan o parayla karı dırdırı olmadan neler yapılır be oh
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...