Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Lazar Markovic belli Terrenao işi, FB adına kiralıkta olsa opsiyonda olsa sezonun en iyi transferi olur. Hem lazım olan adam tipi hemde EPL kariyeri rezalet geçse de halen sınırsız potansiyeli olan bir adam.

Uyum sorunu fazlaca var ve homesick falan deniyor ki İngiltere'deki temel sorunu uyumsuzluktu. Liverpoolda da sisteme oturmayınca vs. iyice vazgeçtiler. Zaten kiralık listesindeydi.

Burada eğer tutarsa ve uyumlu olur, sorun çıkarmazsa iş performansına kalır. Orada da Portekizdeki günlerine dönerse zaten eser gider. O performansına 24 milyon euro mu ne vermişti Liverpool çünkü, fazlasıyla da hak ediyordu potansiyeliyle. Sadece büyükler ligine göre olmadığını gördüler, oraya olacağını da düşünmüyorlar ama işte 21 yaşında o dereden daha ne sular akar.

kiralık değil, bonservisiyle alınacak diyenler de var çünkü. öyle olursa daha iyi riski büyük olsa da
Sosyal ağlarda paylaş

1. TORBA: Schalke, Dortmund, Basel, Napoli, Tottenham, Ajax, Villarreal, Rubin Kazan, Athletic Bilbao, Sporting Lizbon, Marsilya, Dnipro
2. TORBA: (BEŞİKTAŞ), Braga, Fiorentina, Lazio, Anderlecht, Liverpool, AZ Alkmaar, Plzen, Brkugge, PAOK, Celtic, Apoel
3. TORBA: (FENERBAHÇE), Monaco, Sparta Prag, Legia Varşova, Bordeaux, Lokomotiv moskova, Lech Poznan, St Etienne, Slovan Liberec, Augsburg, Rapid Wien, Krasnodar
4. TORBA: Partizan, Asteras, Rosenborg, Karabağ, Dinamo Minsk, Molde, Midtylland, Groningen, Sion, Skenderbeu, Qabala. Bu torbadaki son takımı belirleyecek Belenenses-Altach maçı halen devam ediyo
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

sow kötü müydü ya ben süper lig izlemediğim için bilmiyorum pek.
bana hep fenerdeki en iyi oyuncuların başındaydı gibi geliyordu.

kötü değil de 29 yaşında. Seneye kontratı bitiyor. Baya iyi paraya satıldı. 3 futbolcu alıyoruz bu paraya hem de en iyilerinden işte. Üstte yazılmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...