Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

kizillelma

Öne çıkan mesajlar

Caguar said:

Liebe said:

Caguar said:

Görürsün ama rüyanda.

ah tatlım ben çok ciddiydim zaten

bizim elimizden mal gibi kaçırıdğımız galatasaraya beşiktaş şakşuka yapacak bak şimdiden yazıyorum en az 3 fark atacaklar.

Galatasaray sizi elinden kaçırdı YUMUŞAK

dasfasdfsadfsadf son zamanlarda gördüğüm en iyi hakaret
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Caguar said:

Liebe said:

Caguar said:

Görürsün ama rüyanda.

ah tatlım ben çok ciddiydim zaten

bizim elimizden mal gibi kaçırıdğımız galatasaraya beşiktaş şakşuka yapacak bak şimdiden yazıyorum en az 3 fark atacaklar.

Galatasaray sizi elinden kaçırdı YUMUŞAK

dasfasdfsadfsadf son zamanlarda gördüğüm en iyi hakaret

baya 10 yaşındayken falan he he yumuşaksın oğlum yumuşaksın işte diye laf ederdik birbirimize, bebe tek bir kelimelik hakaretle 90lara döndürerek nostalji yaptırdı ayaküstü sdsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Kupayı alan gidiyor yanlızca artık, finaliste vermiyorlar o hakkı. İlk geçen sene başladı işte, gs gitti kupayı alıp şampiyon oldu bursa havayı aldı bjk 3. olarak direk uefa gruplarına gitti.

Aynısı şimdide geçerli fener kupayı alırsa konya direk gruplara kalıyor. 4. ve 5. ler ön elemeye gidiyor. Gs ligde yatıp lig bittikten sonra oynanacak kupa finalini kaybederse 1 sene cezayı çekmemiş oluyor otomatik uzuyor. Ligde bayağı bir boşvermişlik var, topçular ben nasılsa gideceğim diye mi oynamıyor nedir anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından,
ülke çapında yürütülen “Şikede Kumpas” soruşturmasının takipçisi olmak,
5 yıl önce Fenerbahçemize karşı yapılan Şike Kumpası kapsamında,
kulübümüzü iftira ve yalanlarla karalamaya çalışan,
3 Temmuz'un, 12 Mayıs 2012'nin ve buna benzer yaşadığımız haksızlıkları ve bu haksızlıkların faillerini protesto etmek ve yüzleşmek,
demokratik tepkimizi, yapacağımız basın açıklamasıyla kamuoyuna bildirmek üzere,

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım,
yöneticilerimiz, eski ve yeni sporcularımız ve herşeyden önemlisi 3 Temmuz 2011’den bu yana davamıza taraf olan büyük Fenerbahçe taraftarıyla birlikte bu akşam 19:07’de Çağlayan Adliyesi önünde olacağız.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Saat 19:07’de Çağlayan Adliyesi’ndeyiz
Sosyal ağlarda paylaş

Taraftarın görevini sadece "çığırtkanlık" gibi yorumluyorsunuz, o da sizi böyle yetiştiren eyvallahçılar yüzünden herhalde. Taraftarın yeri geldiğinde tepki koyma hakkı da vardır. Sene başından beri salak gibi ısınırken bile bağırıp şımarttığımız RvP çoluk çocuğun atacağı gollerde topu falan ıskalayınca bir yerde patlayacaktı elbet, ne yani?

Tepkilerini doğru zamanda doğru dozda koysalar ya da futbolcular o şartsız sevgiyi doğru yorumlasalar şu anda 3-5 puan önde rahat rahat gidiyorduk o şampiyonluğa, şimdi "Galatasaray bizi şampiyon yapacak" gibi aciz açıklamalarla geziniyoruz ortalıkta. Bu kadar Aziz kuklası olmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...