Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Creed (2015)

progamer

Öne çıkan mesajlar

Alt yazili isledigim icin bir sey anlamadim. Rocky 1 gibi olmus. Serinn devaminda ise senaryoyu soyleyeyim creed dunya sampiyonu olacak rocky olecek vs vs

Rocky i hep guclu gorurken bi filmde rocky nin formdan dusmesi ve kanser olmasi koydu bana , mezarlik sahnesi onceki filmden alisik oldugumdan bi etki yapmadi. Rocky nin yalniz olmasi ayrica koydu , tek basina yasiyor adam.

Senaryo rocky 1 oldugundan begenemedim filmi. Dejavu oldum. Oyum 4/10
Sosyal ağlarda paylaş

Ne bileyim merdiven cikamamasini tamam da kanseri diger filmde ortaya cikarsalardi iyi olurdu. Sanirim rocky 6 da yaslandi hala dovusuyor , bu kadarda palavra olmaz diyenlere cok taktigi icin rocky i iyice aciz gosterdi de gosterdiler. Yillar once borclu oldugu apollo ya borcunu boyle odemek en begendigim yer ama senaryo kopyala yapistir olmus.

Rocky gozumuzun onunde bitti. Demek ki olum varmis. Rocky nin bu halini gormek yerine trafik kazasinda oldugunu gormek ve creed in buna hirs yapip dunya sanpiuonu olmasi daha iyi olurdu. Gerci film dram iceriyor ama kabullenemiyor insan bunu
Sosyal ağlarda paylaş

Creed i iyice calistiran yasli kurt rocky dunya sampiyonlugu istiyor ve apollo da bunu gormrk isterdi diye gaz veriyor. Dovuse gunler kala trafik kazasi ve rocky oluyor ve dovuse cikan creed dunya sampiyonu oluyor ve rocky ile apollo nun mutlu bi gotuntusu ile film bitse yeminle aglamayan kslmaz. Hem de rocky acinacak durumunu kimse gormez .
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Creed i iyice calistiran yasli kurt rocky dunya sampiyonlugu istiyor ve apollo da bunu gormrk isterdi diye gaz veriyor. Dovuse gunler kala trafik kazasi ve rocky oluyor ve dovuse cikan creed dunya sampiyonu oluyor ve rocky ile apollo nun mutlu bi gotuntusu ile film bitse yeminle aglamayan kslmaz. Hem de rocky acinacak durumunu kimse gormez .

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/e/e5/Spirits.jpg/200px-Spirits.jpg

Şöyle diyorsun yani
Sosyal ağlarda paylaş

Valvyn said:

fenn said:

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/tr/thumb/e/e5/Spirits.jpg/200px-Spirits.jpg

Şöyle diyorsun yani

Anlamadim :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
fenn said:

Valvyn said:

fenn said:

Şöyle diyorsun yani

Anlamadim :(

İşte tam böyle , neyini anlamadıysam.
Sosyal ağlarda paylaş

Filmden Beklentim;

Artiz artiz hareketler yapan Creedi Drago ringde patates ederek öldürür.

Bunun üzerine Roki nin oğlu gelir, davuk govalar, karda yürür, kütük taşır gider Dragoyu patates eder.

Bundan 20 yıl sonraki Rus ABD çekişmesinde torunlar kapışır sonsuza dek gider bu süreç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...