Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euroleague 2015-2016

Ozan

Öne çıkan mesajlar

Ulan gayet normal mesaj yazıyordum spam dedi, sonra da mod onaylı gönderdi.

Gigi'nin o bloğu maçtaki her şeyden değerliydi, oradan belki de dönerdi o maç, ya da gererdi bizi. Sadece 2 sayıyı değil, morallerini de blokladı adam.

"Çıkamazsak bileti satmak mı gerekir, buruk mu giderim" derken beni utandıran Fenerbahçe Ülker'e teşekkürler, Berlin'de sizinleyim ulan :)
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

madriddeki ilk maça borys'i atamışlar. tam bir .....'dur kendisi. zaten ekşi sözlükteki ilgili başlıktan kendisi hakkında net bir bilgi alabilirsiniz. tetikçinin önde gideni. sinir katsayınızı yükseltmek istemiyorsanız izlemeyin bile bence maçı. bu herifin baş hakem olduğu bir real madrid maçını herhangi bir türk takımının kazanma ihtimali yok. 40 dakika boyunca bir reyes'e bir fernandez'e küfür edicez anlaşıldı...

https://eksisozluk.com/borys-ryzhyk--3812243

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

mokoko said:

madriddeki ilk maça borys'i atamışlar. tam bir .....'dur kendisi. zaten ekşi sözlükteki ilgili başlıktan kendisi hakkında net bir bilgi alabilirsiniz. tetikçinin önde gideni. sinir katsayınızı yükseltmek istemiyorsanız izlemeyin bile bence maçı. bu herifin baş hakem olduğu bir real madrid maçını herhangi bir türk takımının kazanma ihtimali yok. 40 dakika boyunca bir reyes'e bir fernandez'e küfür edicez anlaşıldı...

https://eksisozluk.com/borys-ryzhyk--3812243

:)

yalnız özeti izleyebildim ben, datomenin attığı bir üçlük var madridli herif içine girmiş bütünleşmiş adeta nedense faul verilmemiş, maç içinde kim bilir neler vardır daha.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

İhtimal yok demis ya :)

Varmis.

valla abi sözlerimi yemekten hiç bu kadar memnun kalmamıştım gerçekten. :D

ama şöyle bir şey var artık biz öyle bir seviyeye geldik ki hakem makem bunlarında üstüne çıktık. direk olarak psikolojik olarak üstünüz. ben real'e karşı olamayız diye düşünmüştüm hakemide görünce. ama obra reis yine kendisine biat edilmesi gerektiğini kanıtladı.

helal olsun lan hepsine
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Futbolda ki gibi herseyi herkes anlayip bilmiyor ondan :)

Misal bizim aziz bilmiyor karismiyor mis gibi ilerliyoruz. Bilseydi (bildigini sansaydi) ilgili olsaydi sictiydik.
cok komik şu söylemler
basarili brans farklı olsa cümlede kelimelerin yerini degistir yine ayni komiklik olusuyor sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...