Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euroleague 2015-2016

Ozan

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
fenerbahçe son senelerde avrupa'da gördüğüm en sıkı takım. belki en iyisi değil, çok şaşalı bir kadrosu ve hücüm gücü yok ama takım savunması, oyun düzeni, roller ve mental seviye o kadar üstte ki, yıllardır o özendiğimiz "abi adamlar 9'da 9 yapmış, istanbul'a gelip yedeklerle bizi yeniyor, profesyonellik işte" takım fenerbahçe işte. helal olsun obra'ya.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
F4; 5 veya 7 maçlık seri olsa Fenerbahçe favori çıkar tüm takımlara karşı ama işte ne perfect çekip gelenler madara oldu F4'te. Belli olmuyor, ama reel olarak bakarsak diğer Top-16 grubu daha zor; buradaki CSKA ve Laboral'ın performansları da en az FB kadar değerli. CSKA ağır plase, hatta FB ile eşit bence şanslar.

Fenerbahçe'nin 7-0'ını asla küçümsemiyorum ve yine dediğim gibi bence en iyi kadro bu ligde FB, fakat grupları son yıllarda gördüğüm en zayıf Top-16 ligi, asıl Efes'in bu grupta %50'nin altında kalması fiyasko
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bu haftadan sonra Fenerbahçe liderliği garantiledi. Kalan 3 maçı birden kaybedeceğini sanmıyorum (ki öyle olsa bile lideriz sonradan farkettim). Efes de kalan maçlardan 3 maçı kazanıp, Kızılyıldız 3 maç kaybetmeyecektir. Daçka'nın zaten ihtimali kalmadı ne yazıkki. Sadece Fenerbahçe ile devam edeceğiz. Bir Efes - Kızılyıldız mucizesi isterim ama.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...