Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 2015-2016

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

batdal zaten gayet iyi adam, fatih terim tek maçta hata yaptı diye adamı direk çizdi.oysa burak her maçta kaçırıyordu aynı golleri.

terim in maç sonrası çıkıpta görgüsüzlük yapıp adamı basın önünde ezmeside bitirdi adamı.yoksa gayet parlak bir adamdı yazık oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Göztepe Teknik Direktörü Önder Özen, taraftarın hazırladığı ’Bir Minibüs Taraftar’ adlı belgeselin gala gecesinden önce sohbet toplantısında kendisine soru yönelten Yeni Asır Gazetesi Spor Muhabiri Burak Hakarler’e "Sen maçı seyretmiyorsun galiba. Yerinde olsam sahaya da bakarım. Biraz sahaya bak sadece sosyal medyaya, tribüne bakma. Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, sülalesiyle benimle medya üzerinden kavga edemedi. Beşiktaş’ta Başkan Fikret Orman edemedi. Benimle medya üzerinden kavga olmaz" dedi.

Özen sohbet toplantısında gazeteci Burak Hakarler’e "Bana, kulübe düşmanlık yapma" dedikten sonra sözlerini şöyle sürdürdü:

"Fikret Orman’a ben ilk geldiğim günlerde söyledim; ’Benimle medya üzerinden kavga etmeye kalkma, param parça olursun’ dedim. O biliyor, çekildi kenara, o kavgaya girmedi. Aziz Yıldırım’a söyleme şansım olmadı. Ben ayrıldıktan yıllar sonra çıktı aramızda husumet. O da biliyor, yeltenemez öyle şeylere altı okka t...k ister. Önder Özen ile medya üzerinden oyun oynamak, o kolay iş değil. Onun için sakın antrenman yapma."

http://www.sporx.com/onder-ozenden-kufurlu-tehdit-fikret-orman-ve-aziz-SXHBQ530170SXQ

Efendi adam Önder Özen'e bak sen. Ne pilanlar yapmış dadasdadsad.
Sosyal ağlarda paylaş

Keşke mini-cooper'cı olsaydı kalede de o yeseydi bu golü Sivas'ta

tunch said:

Maşa Halis Özkalfa Trabzon'un fişini çekmiş yine.

O nasıl penaltı kararı. Trabzon'a karşı bişeyler var resmen

Bu arada bu doğru ya. Telegol kafası gibi oluyor ama Trabzon'un ne maçını izlediysem bu sene hakemler biçti geçti. Küme falan mı düşürmeye çalıştılar artık bilmiyorum, sezon başında mesela ilk 4 hafta aldıkları 10 puan var. O sezon başlangıcı olmasa giderlerdi PTT'ye
Sosyal ağlarda paylaş

Sezonun ilk yarısında TS'yi bayağı biçerdöverle biçtiler hakemler. Oradan bi bakıma adamların öfkesini anlayabiliyorum. O kadar yine hakkı yeniyo diye Beşiktaş'la dalga geçeriz, ama yarım sezonda TS'ye yapılan haksızlık 1903'ten bu yana tüm sezonlarda BJK'ya yapılanın toplamından fazladır.

Bundan sonra ikinci yarıya takım dağıldı zaten, T.D. gitti, oyuncular gitti, kalanların moraller bozuldu, çok biçmeye gerek kalmadı. Yine ara ara ufak ufak kesip biçiyolar gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...