Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Taksiye bindim.

Seele

Öne çıkan mesajlar

Basina gelmeyen seye inanmiyosan bende degil sende var bi gariplik.

Karadeliklere inaniyo musun mesela ? Inaniyosan niye hic denk gelmedin ? Gozunle gormedin ?

Ya da daha somut bi ornekten gireyim, Ozgecan diye bi kizcagizin katledildigine inaniyo musun mesela ? Yoksa MHP'yi kunduna getirmek icin yapilan bi oyun muydu sence ?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bak ; ben anlatılan şeyde eksikler olabileceğini söyledim. Yani adamla hiç muhabbet etmeden , hiçbirşey olmadan herifin direk "namaz kılıyormusun" sorusu , üzerine hadi ben namaza gidicem ,in arabadan filan.. ne biliyim ya

verdiğin örnekte yine inanılmaz zeka pırıltıları var ; MHP filan.. derdiniz anlaşılıyor aslında her topikte neden saldırdığınız yandaşlarınızla.
Sosyal ağlarda paylaş

Gizli said:

üstüne çok gitmeyin, oruçlu

Kisisel olarak gayet saf, kendi comfort zone'undan pek ayrilmamis, kotu niyetli olmayan bi arkadas oldugunu dusunuyorum esasen. 30 yasina kadar inandigin degerlerin bir anda degismesi ya da yikilmasi kolay degil, haliyle mumkun mertebe saldirmadan anlatmak lazim gibi geliyo bana.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Yalan soylemek icin herhanbi bir sebebi olmayan biri gelmis basindan geceni anlatiyo

Bu kanıya nasıl ulaştın, belki psikolojik sorunları vardır adamın ve din düşmanıdır. ISID'ci gibi giyinmiş gözlerinden kin fışkıran biri olarak tasvirledi bindiği taksinin şöförünü, objektiflik abidesi değil adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Bright said:

di said:

Yalan soylemek icin herhanbi bir sebebi olmayan biri gelmis basindan geceni anlatiyo

Bu kanıya nasıl ulaştın, belki psikolojik sorunları vardır adamın ve din düşmanıdır. ISID'ci gibi giyinmiş gözlerinden kin fışkıran biri olarak tasvirledi bindiği taksinin şöförünü, objektiflik abidesi değil adam.

Senelerdir forumda yaziyo ciziyo. Kisinin neyi nasi tasvir ettiginden yola cikarak fikir sahibi olabiliyosun gayet ki yeterince insanla muhatap olursan gayet tutmaya basliyo bi yerden sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

yav said:

153 alo beyaz masa
gayet efektif çalışıyorlar

hayır çalışmıyorlar abi.

muhtemelen beyaz masa ekibi taksicilerin eşi dostu akrabası falan. umurlarında bile değil 153'e şikayet ediyor olman çoğu taksicinin.

son 3 aydaki 3 şikayetimin 3ünden de olumlu geri dönüş aldım

1-2 defa da beyazmasayı dillendirdiğimde taksicinin yan çizdiğine tanık oldum ayrıca
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Bright said:

di said:

Senelerdir forumda yaziyo ciziyo. Kisinin neyi nasi tasvir ettiginden yola cikarak fikir sahibi olabiliyosun gayet ki yeterince insanla muhatap olursan gayet tutmaya basliyo bi yerden sonra.

Ha forumda herkes süper dürüst ve açık şekilde yazı yazıyor çünkü internette herkes günlük hayatta davrandığı gibi davranıyor, bütün mesajlarını alt alta koyup okuyunca psikolojik profilini cart diye ortaya çıkartabiliyorsun yani, lol ama ben onu förmdan tnıyorm tmm mı
Sosyal ağlarda paylaş

Baya baya sacmaliyosun Bright. suBzer0'nun alt hesabi gibi davraniosun "ben inanmiyorum, o yuzden mumkun degil" gibisinden...

Yine de sahsen defalarca denedim, defalarca tuttu. Haliyle arkasindayim dedigimin.

Ha OP ile ilgili bi analizim yok ama simdiye kadar gozume batan bisey olmadig yazip cizdiklerinden, haliyle samimi oldugunu dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz yağmur yağıyordu dışarıya kalmışız burda milletle laf yarışına giricez diye. Kılamadım namazı , kıldım ama bir köşeye geçtim camiden uzakta ayakta kıldım. Ne kadar kabul olur allah bilir.

Ben atarlanmıyorum abi ; burda kendimce bişey yazıyorum sonra bazı komik arkadaşlar hemen arkasına bişey yazıyor anlamlı anlamsız. sonra yandaşları geliyor onu görünce , ondan sonra haydiii...

@di ; beni benden daha iyi analiz etmeni neye borçluyuz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...