Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ben Taksiye bindim.

Seele

Öne çıkan mesajlar

simdi efendim, bazi bürokratik islemlerden dolayi türkiyeye gelmek zorunda kaldim. Sabahin altisinda kalktim öglene kadar calistiktan sonra kostura kostura havaalaninin yolunut tuttum. Yemek yemege bile zamanim olmadi. Ucagida az kalsin kaciriyordum üstüne aksilikler falan derken ucak kalkti ve türkiyeye geldim. artik saat baya gec olmustu. bende baya yoruldum istedigim tek sey eve gidip dinlenmek.

Bir taksiye bindim binerken kafamda plan program yapiyorum. sikecilima bakiyorum telefondan vs. Gidecegim yer daha cok "chp" secmeninin oldugu bir semt. Anneme gidicem hayirli evlat moduna girip taksiciye söyledigim adrese gitmeden önce cicekcige ugramak istedigimi söyledim. Bir yola sapti ve cicekci kapali dedi. Aramizda gecen sohbet bu kadar.

Derken taksici birden bire namaz kilip kilmadigimi sordu. Kafami kaldirip bakinca karsimda. Gözlerinden alev fiskiran kinle bakan birini gördüm. binerken hic dikkat ettmedim. Bildigin isidci gibi giyinmis adam bire bir. sakallar bol salvar tarzi pantolon vs.

Yalan yok korktum. Simdi evet kiliyorum desem. Cuma kac rekat diyecek sicicam cünkü bilmiyorum. kilmiyorum desem adam saga cekip bögrüme picagi saplayabilir. neyse ben kivirmaya basladim. iste yurt disindayim islamdan uzak kaldik vs. Ben böyle gevelerken. Adam
saga cekti "ben camiye gidicem in arabamdan dedi" baluvumu esyalari mi cikardi. sonra beni yol ortasinda birakip gitti.

Abi siz ne igrenc bir ükle oldunuz ya. abv. baska bisi demiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

abi onu düsündüm de acik adres verdim. herif gelir takip eder vs anneme kardesime zarar verir diye düsündüm. sitede güvenlikli bir yerde degil. neyse biraz bekleyince baska taksi geldi. onla sohbet vs secimler derken. adam abi akp en az yüzde 46 alip hdp insallah gecemezse %50 kesin. zaten almanlar 3. havalimanina karsilar vs dedi.
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

abi onu düsündüm de acik adres verdim. herif gelir takip eder vs anneme kardesime zarar verir diye düsündüm. sitede güvenlikli bir yerde degil. neyse biraz bekleyince baska taksi geldi. onla sohbet vs secimler derken. adam abi akp en az yüzde 46 alip hdp insallah gecemezse %50 kesin. zaten almanlar 3. havalimanina karsilar vs dedi.

merkel geceleri uyuyamiyor ya turkler 3. havaalani yaparsa diye :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...