Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

For Honor

Sorieno

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

Şunun neyini beğendiniz gerçekten merak ettim.

Gameplay'i gördüm, "tipik ubisoft" dedim direk. AI'la kapışırken arkada salak salak bakan diğer AI'lar, burnundan arcadelik akan bomboş bir gameplay, süslü püslü grafiklerle kaplanmış bomboş bir oyun lan. GAZA GELDİM HÖRÖR falan yazılmış bi de. 12 yaşındaki konsol bebesi gaza gelsin diye yapılmış videodan koca koca adamlar gaza geliyosunuz ayıb.

this
Sosyal ağlarda paylaş

oyun teması hariç beni çok etkilemedi ama bu kadar multiplayer oriented bir oyunun da belki de etkilememesi normal. diğer taraftan dark souls II gayet ilgimi çekiyor.

belki bir gün eğlenceli olmaktan çok uzaklaşmadan iyice gerçekçi bi ortaçağ döğüş oyunu yaparlar.

son olarak longsword vs katana videosu tam bir saçmalık. birisinin söylemesi gerekiyordu, benim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

kazık yutmuş gibi ortalıkta koşuşturan karakterlerin, momentum diye bir şeyin varlığından habersiz kılıç salladığı oyunları bayıla bayıla oynadınız da bunu beğenmediniz. adama vuruyorsun kılıçla, duvara mı vurmuşsun, havaya mı savurmuşsun belli değil. ondan sonra arcade hissi çok kötü :(((
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Xenocide said:

Şunun neyini beğendiniz gerçekten merak ettim.

Gameplay'i gördüm, "tipik ubisoft" dedim direk. AI'la kapışırken arkada salak salak bakan diğer AI'lar, burnundan arcadelik akan bomboş bir gameplay, süslü püslü grafiklerle kaplanmış bomboş bir oyun lan. GAZA GELDİM HÖRÖR falan yazılmış bi de. 12 yaşındaki konsol bebesi gaza gelsin diye yapılmış videodan koca koca adamlar gaza geliyosunuz ayıb.

Oha adam sarj olmus, aksam yemegine biri mi sicti hayirdir?

Melee/medieval combat uzerine cok secenek yok ki, var olanlarda pek(hic) akici degil..varsa onerin, yaptiysan bir oyun gizli gizli soyle, paylas, onu oynayalim.

Mb2 Bannerlord cikana kadar ben raziyim, ruscudan alirim 7/10luk bir oyun olsun yeter, vakit gecirtsin maksat.

Atk/Block sistemi sanirim Fight Night'i andiriyor, sag/sol/asagi x tas/kagit/makas sistemi gibi geldi bana. 4v4 domination meh duruyor ama freeforall modu eklerlerse neden olmasin oynanir gayette.

tamam eyvallah da çok fazla seçeneğinin olmaması bu oyunun iyi olduğu anlamına gelmez. Yoklukta gider, medieval hevesimizi gideririz dersin anlarım. ama o kadar yani. kaldı ki medieval damarım kabarsa mount and blade yüklerim yani tekrar bu ubisoft boktanlığındansa lel

he bu yukarıdaki deno gibi ubisoft fanboi adamları alsın

OMG ASSASİNS KREİD TAEK MY MONEY
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yapacaktı zaten fast paced multiplayer oyun, hayatımızın odağına oturup goty mı olacaktı?
Arcade gibi, tutarsız falan. İyi misiniz abi siz?
Adamlar 3 arkadaşını ayarla kafa kes diye oyun yapmış, saf şamata, adrenalin, bağırış çağırış oyunu işte. Neyi kurcaladınız?
Sosyal ağlarda paylaş

Sorieno said:

Ne yapacaktı zaten fast paced multiplayer oyun, hayatımızın odağına oturup goty mı olacaktı?
Arcade gibi, tutarsız falan. İyi misiniz abi siz?
Adamlar 3 arkadaşını ayarla kafa kes diye oyun yapmış, saf şamata, adrenalin, bağırış çağırış oyunu işte. Neyi kurcaladınız?

3 arkadaşını ayarla kafa kes öyle işte diye oyun yapıp 180 liraya satacaklar goty'muşçasına. Kurcalamak da yasaklanmış anasını satim eyvallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...