Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

son bölüm

arthur dayne'in kuma sapladığı ve sonrasında sağ eliyle kullandığı silah dawn. 2h olmaması işi biraz daha görsel hale getirmek istemelerinden bence. 6-2 ya da 7-3 olmasının farkı yok ayrıca.
bran'ın hodor'a flashbackte mind control atıp aklını alması güzel teori, umarım olur.
dizinin açılışnda pyke vardı braavos yoktu, orayı karıştırdılar sanırım.
arya da kitaba yetişti, bundan sonraki her şey kitap okurlarına spoiler olacak dimi?

Sosyal ağlarda paylaş

rhaegarın meleede arthur dayne i malup ettiğini hiç sanmıyorum.joustingde yenmiş olabilir ama turnuvada kapışmak ile savaş alanında birbirine girişmek apayrı olaylar biçok kere üstüne basıldığı üzere.

ayrıca robertta ağır yaralanıyor o 1vs1den sonra.ama robertin rhaegarı pataklaması çok şaşılacak bi olay değil zira baya daşşaklı robertta gençken.
Sosyal ağlarda paylaş

Jon Snow hakkında teori

Bu adam ölümsüz mü oldu şimdi? 3. bölümde bol bol işte senin geri gelmemen gerekiyodu, yok ben savaştım kaybettim şimdi öleceğim ama sen sonsuza kadar savaşacaksın vs geçiyor devamlı.

Bir de hangi ailenindi "ölen bir daha ölmez" geyiği var. bence kesin ölümsüz oldu jon snow gg wp.

Sosyal ağlarda paylaş

6x3

Dizide GRRM'den kopuş kendini hissettiriyor. Jon reslendi (gerçi kitapta da reslenir heralde de burada kasmadan reslendi), küçük kız gözlerini geri kazandı falan iyi şeyler oluyor :D Jon Snow eğer Drogo gibi patates olarak reslenseydi inanılmaz bir ters köşe olurdu, olmadı.

Umber'lerin reyisi sevdim, olmuş adam. Diziye güzel bi karakter daha katıldı.

Kulede Ned Stark'la kapışan adamı pıçahlayan şişko kral Robert di mi?

Bir de kurtlardan Ghost hariç hepsi öldü galiba, geriye başka kurt kaldı mı? Ormana saldıkları bir tane kalmıştı galiba.

Öte yandan GRRM eksikliği hissediliyor, sanki kitaplar olmayınca senaryoyu yazamamışlar, "ne bok yiyecez bakalım" diye rastgele çekmişler bu sezonu plansız programsız, ağırdan ala ala gidiyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

reslemedı olumden dondurdu

6x3

Kılınclı sahne guzeldı, ben "hmm sımdı bunlar 4vs1 dovecekler herhalde cunku ned hayatta" derken tabiki yanılttı beni, delikanlı deilmiş ned.

HATTA
ned vs jaime kapışmasında biri arkadan bıçak saplıodu, aynı sahne olmuş. Comeback yani.
Ordaki bıçakcı sarı pipi bizim büyücü karının babası dimi yanlıs anlamadıysam?

Bide kardeşini neden koruyorlar ned den?
Şimdi benim hatırladıgım bir kardeşini mad king öldürüyordu?Ya ee ölmemiş bu ikiiii giderken bebek sesi geldi.
Bunla ilgili zibil gibi teori var orda burda konuşulan, umarım kitapta falan belli değildir belliyse ortalıga bunu atanın abv

hanı nete gırmıorm gormıım bıse dıe ıs yerındekıler susmuo
nedin gençliği pek çikinmiş.
Cücenin konuşmalarını seviorm da bu keltoş çocuk networkunu nası kurmus ya
ufacık cocuk nası teee öte kıtadan bilgi getiriyor?Çok saçma geldi bana bu ya.

sam baydı
büyücümü olcak ne olcaksa olsun artık fayrbor atsın
rickon ölür bu sezon
Derisi yüzülen o olur yani net, çünkü henüz 3. bi kötü sokmadılar diziye. Kötü olmadan olmaz.

whitewalkerlar neden durdular? hani geliolardı kaleye haftalar oldu takılıolar kuzeyde. Belki ay olmuştur yani. Neyi beklio bu deyyuslar
JON bu lavukla kapıscaksa kım durdurcak bunları?

Sosyal ağlarda paylaş

howland reed'in koruduğu prens

Jon mu ki lan acaba adfd Yaş olarak tutuyor mu, kaç yıl öncesi o olay ortalama? Kitap okuyanlar cevap vermesin plz (kitapta geçtiyse tabi)

arya

Training olayı baydıydı artık ama o kadar çabuk da master olmamalı ya asdf Zaman atlaması falan da yok anladığım kadarıyla baya birkaç güne öğreniyor kör savaşmayı?

Rickon

Anlamadığım trap veya değil, Ramsey niye zınk diye indirmiyor ki Rickon'u gördüğünde? Lank diye sokması lazım yani babasını öldürmüş herif,artık stark kesti diye trip atacak adam da kalmadı, stark zaten kalmadı...

Bir de bir bölümden daha ne istiyorsunuz da şuna sıkıcı diyorsunuz çok ilginç. Bittiğinde şaşırdım ben, ne ara bitti lan diye kaldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

aquila said:

drogo reslenmedi ki?

abi ne roberti? nerenle izliyosun sen diziyi.

Nası reslenmedi?

Cadı resledi ya patates olarak, kenarda saksıya diktiler. "diriltecem dedim eskisi gibi olcak demedim ki" dedi sonra da. Danerys hatun yaktı sonra herifi.

1. sezon konusu diye spoya almadım.

adam zehirlenmişti tedavi edicem diye annesine atladı cadı kadın ölmüyor ki khal. ya da ben mi yanlış hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...