Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Öfff ne kadar kötüydü ya. Yani bu kadar kötü olabilirdi son sane aboooo

Kitapta diriliş şöyle olacak

Shireen ejderha rüyaları görüyor, rüyalarında da bi ejderha gelip kendisini yiyor. ASoIaF rüya/kehanetlerindeki ejderhaların aslında targaryen descendantları anlattığından hareketle burda kendisini yiyecek olan ejderha jon. Tabi ölü olduğu için bilinçli olarak gidip yemeyecek, azor ahaiyi ateşe sorduğunda stannisi değil de jon u gördüğünü fark eden melisa abla onu diriltebilmek için kral kanı taşıyan shireen i kesecek. Böylelikle geçen sezonun sonunda gördüğümüz o etkileyici sacrifice sahnesinin bi benzerini bu defa bi yere bağlanmış olarak okuyacağız.

güzel yazmışsın. şu x+y=z yi yanlışlıkla okuyup düşünmemeye çalışmaktan bıktım ama. bunları da şimdi unutmaya çalışıyorum
http://i.imgur.com/yAx8r.gif
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Öfff ne kadar kötüydü ya. Yani bu kadar kötü olabilirdi son sane aboooo

Kitapta diriliş şöyle olacak

Shireen ejderha rüyaları görüyor, rüyalarında da bi ejderha gelip kendisini yiyor. ASoIaF rüya/kehanetlerindeki ejderhaların aslında targaryen descendantları anlattığından hareketle burda kendisini yiyecek olan ejderha jon. Tabi ölü olduğu için bilinçli olarak gidip yemeyecek, azor ahaiyi ateşe sorduğunda stannisi değil de jon u gördüğünü fark eden melisa abla onu diriltebilmek için kral kanı taşıyan shireen i kesecek. Böylelikle geçen sezonun sonunda gördüğümüz o etkileyici sacrifice sahnesinin bi benzerini bu defa bi yere bağlanmış olarak okuyacağız.

Ghost ile de bir bağlantısı olacağını tahmin ediyorum. Jon dirilene kadar zihni Ghost'da bekler ve o sayede dirilmenin zihnine kötü bir etkisi olmaz.

Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

melis

melisandre'ye ne olacak onu merak ediyorum hem birinci bölümün sonu ve de davos'un gelip daha önce yapıldı mı diye sorusuna verdiği cevap da enteresan. daha önce büyüyü yapan priest ile ilgili söyleyemediği şey falan, resleme olayının bir etkisi olacak melisciğime.

Birde davos da melisandre'nin daha önce jon ile ilgili ateşte gördüklerinden etkilenmiştir, Jon ölünce melisandre de yamuldu daha önce gördüklerinin hepsinin yalan olduğunu düşündü.

işte inancını yitirdi demedik mi o bölüm sonunda
şimdi işte bunu avluda gören melis in inancı gelecek geri ve ondan sonra jonla seks.. o yeah
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...