Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

XLegolas said:

Suark said:

esas plot armor sansada yaw

bu kadar aptal olup bu kadar uzun yaşayabilen tek kişi

hadi bunu acikla sisko denecek bir durum harbiden.

once little finger sayesinde sonra da sans sayesinde kurtuldu ama pek george martin tarzi degil aptal hareketleri cezalandirmamak

öldürmeyip süründürüyolar onu
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

jon un res lenmesi plot armor tabi de, adamın warg olduğu gözümüze sokuldu, wilding lerdeki warg ında ölmediği gözümüze sokuldu, haliyle jon için de aynısını bekliyoruz, ha bide tabi kimnlerin çocuğu oludğu gerçeği var.

John o adamların warg ını öldürmemiş miydi?
Sosyal ağlarda paylaş

jon'un dirilmesi konusunda benim içime kurt düştü geçenlerde grrm nin izlediğim bi röpörtajı yüzünden.

george r.r. martin, tolkienin hobbit ve yüzüklerin efendisi hakkında konuşuyor.ne kadar esinlendiğini,ne kadar saygı duyduğundan ve özellikle boromir ve gandalf gibi ana karakterlerin ölümünün onu nekadar etkilediğinden bahsediyor.

ama gandalfın ölümünü ikinci kitapta geri gelmesi sebebiyle eleştiriyor.hatta ''bana kalsa gandalf ölü kalmalıydı'' diyor ve geri dönüşünün onu açıkça hayal kırıklığına uğrattığını söylüyor.

bunu diyince aklıma direk jon geldi.hani bunu söyleyip aynısını kendi eserinde yaparmıki? bilemedim.

ayrıca herkes yüzde yüz gözüyle bakmaya başladı bu olaya.kimsenin neredeyse şüphesi yok.grrm sağlam bi twist yapıcak gibi geliyor bana bu konuda herkesi ters köşeye yatırarak.
Sosyal ağlarda paylaş

o teoriye göre

melis uykusundan uyanmaz cesedini ertesi gün bulurlar. kendini feda ettiğini anlayıp allah rahmet eylesin diyip yakar jon. jon snow tabi odadan anca tormund reis gelince çıkar. sonuçta adam ölmüş. cesedi alıp odada savunma yapmanın mantığı yok öbür türlü. muhtemelen dirilecek.sonuçta davos'un kargalarla bir derdi yok niye mecara peşinde koşsun. stannis naptı ne etti iki dakkada unuttu.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...