Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

yumy said:

beyliş vs sansa

said:
Samimi buldum beylişi

Kardeş twinsdeki freylerin köprüsü satılıkmış, bana 500 lira gönderirsen köprüyü senin adına satın alabilirim.

DA2019 said:

razzRaziel said:

baelish'i samimi bulmak hehehehehehe

onun samimi olduğu tek sahne vardı galiba o da varys ile tahtın önünde konuştukları sahne

ben de diyorum bu adam dizideki karakterleri nasıl kandırıyor

Şu çok doğru. Adamın dürüstlüğüne inanan varsa, Sansa beyinlidir, çok net.

Sansa ekibi toplayacak, Ramsey'nin karşısına çıkacak. Baelish yan yan gülerek karşı tarafa geçecek. Sansa da, Longshanks Edward karşısındaki William Wallace gibi, tek başına kalacak.

ÖHEÖHÖEHE diye espiri kasacam diye cümlenin başını alıp devamını okumamak da güzel kafaymış.
Samimi buldum Beylişi Sansa'ya açıklarken.
Adamın dürüst olduğunu düşünmüyorum ama Sansa ile ilişkisi bir tuhaf. Hiçbir karakter mükemmel değil. Ne sinsilik kasan tam sinsi, ne dürüstlük kasan tam dürüst, hepsinin bir eksiği zayıflığı var.
Beylişi samimi buldum derken, orada Sansa'ya yaptığı açıklamayı samimi buldum. Her ne planlıyorduysa Sansa'yı verirken, gerçekten Ramsey'in bu kadar psiko çıkacağını tahmin etmemiştir gibi geldi. Belki de biliyordu, bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yumy said:

Beylişi samimi buldum derken, orada Sansa'ya yaptığı açıklamayı samimi buldum. Her ne planlıyorduysa Sansa'yı verirken, gerçekten Ramsey'in bu kadar psiko çıkacağını tahmin etmemiştir

Siz de ejderhaların annesi olmak istemez misiniz? Aşağıdaki banka hesabımıza 500 gold dragon gönderirseniz evinize 1 adet orijinal ejderha yumurtası gönderiyoruz. Hem de kuluçkaya hazır!

1-252-Iron Bank-Braavos

Haydi, hemen, şimdi gönderin

1-252-Iron Bank-Braavos

Ejderha yumurtacılığında kalitenin adresi. Axedice yumurtaları

1-252-Iron Bank-Braavos. Ne duruyorsun?!?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...