Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) - HBO

di

Öne çıkan mesajlar

jamie ile ilgili olarak

ya bir de jamie'yi bekleyin az biraz daha siz böyle söyleneceğinize.

ÖBÖ DÖZÖ ÇÖK KÖTÖ cüler gelmemiş hala.

üç kuruşluk bilgiyle hayatında izlediği şey bizimkiler ve süper baba'dan öteye gidememiş, gelmiş televizyon tarihini ciddi anlamda baştan yazan diziyi kötülüyor.

öbö sönöryö çök söçmö yööö sdfsdgs ay allahım.
Sosyal ağlarda paylaş

şu çamur gibi şeyi niye izliyorsunuz ya. neden yapıyorsunuz bunu kendinize?

adamlar size görsel şölen için cgi'a bilmem kaç milyar dolar harcasın, koca render farmı kapatıp günlerce haftalarca render alsın, leak oldu mu millet 240p çamur görüntüyü cepte izlesin. diziyi ben çeksem çok zoruma giderdi şu durum asdfg
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

adamlar size görsel şölen için cgi'a bilmem kaç milyar dolar harcasın, koca render farmı kapatıp günlerce haftalarca render alsın, leak oldu mu millet 240p çamur görüntüyü cepte izlesin. diziyi ben çeksem çok zoruma giderdi şu durum asdfg

Yemişim cgi gider avatarz izlerim ciuv ciu efekt görmek iztesem, bizi meraklandıran hikaye. Kaldı ki 3 ün sonra bir daha izlenir.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

imamizer said:

Yemişim cgi gider avatarz izlerim ciuv ciu efekt görmek iztesem, bizi meraklandıran hikaye. Kaldı ki 3 ün sonra bir daha izlenir.

lafım ortalama üstü seyir keyfi olduğunu bildiğim adamlara. sen üstüne alınma.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Law said:

imamizer said:

lafım ortalama üstü seyir keyfi olduğunu bildiğim adamlara. sen üstüne alınma.

Ortalama üstü seyir keyfi olan adamlar zaten bu bölümü bir kere izlemek ile yetinmeyecek benim gibi, 3 gün sonra bir daha izler sorna bir daha ;).
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Jaime

3. bölümü izledim şimdi. Jaime Lannester ne rezil durumda abi. George R. R. Martin'in Jaime'sinden eser yok. 6. sezon finalinde heralde kardeşine kin güdücek izlenimi vermişti. Şimdi tam bir emir kulu,aşık süt cocugu oldu. Bunca saçmalık kitaba degil mantığa aykırı.

"kardeşine"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Sosyal ağlarda paylaş

ortalama bir amerikan dizisini ikinci defa izleyen adam kendini zevkli olarak görüyorsa genetiğinden dünyayı mahrum ederek insanlığa katkıda bulunmalı. 3 haneli iqyu az miktarda aşan amerikan kitleye yönelik yapılan diziyi prodüksiyon ve kurgudan ötürü izleyebiliyorsun zevkle ama 2. defa izlemek için konserve ve madonna fotoğraflarını falan üst seviye sanat olarak gören bir yapıda olmanız lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...