Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ataşehirde 2+1 kiralık daire

xaty

Öne çıkan mesajlar

Yakında taşınıp kendi evime çıkacağım. Oturduğum ev yeniden kiralanacak.

Eğer ev arayan varsa buralardan 2+1 gayet güzel bir ev var. İlgilenen varsa ev sahibimle tanıştırabilirim.

Emlakçıya verecek ev sahibi ama hem evden hem ev sahibimden çok memnun olduğum için etrafımdakilere duyurmak istedim.

net 85m2, 1150 kira veriyorum.
ben 0km'yken daireye taşınmıştım, şuan 4 yıllık. gayet temiz, güzel bina, önü açık (park var).
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Eğer ev arayan varsa buralardan 2+1 gayet güzel bir ev var. İlgilenen varsa ev sahibimle tanıştırabilirim.

Emlakçıya verecek ev sahibi ama hem evden hem ev sahibimden çok memnun olduğum için etrafımdakilere duyurmak istedim.

ben 0km'yken daireye taşınmıştım, şuan 4 yıllık. gayet temiz, güzel bina, önü açık (park var).

nerede, hangi site? Merkeze yakın mı? Ben ataların oralarda bir sitede 1k civarı kalıyorum. 240 aidat var yakıt dahil. 2 de köpeğim var. site sorun etmiyordur heralde? Yakın zamanda taşınıcam. Ev bakıyorum yine bu civarlarda. Alt-üst-yan v.s komşudan sıkıntın var mıydı? Çok ses yapan ergen bir tip yoktur umarım. Ek olarak aidat ne kadardı?

çok heyecanlı yazmışım anlam karmaşası var.
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

burdan çıkmazsa şurayı düşün

http://evimitut.net/ilanlar

puhaha

said:
Moda'daki çok şirin evimden çıkıyorum

LOKASYON Kadıköy,
Istanbul ODA SAYISI 1+1
METREKARE 70 m2
ISITMA Doğalgaz Kombi
EŞYA DURUMU Full Eşyalı
BULUNDUĞU KAT Bodrum Kat
EVCİL HAYVAN En fazla kedi
TAŞINMA TARİHİ 06/05/2015
BANYO SAYISI 1
KİRA 2250 TL
AİDAT 40 TL
DEPOZİTO 3000 TL

İLAN DETAYI

Modanın en güzel sokağında denizden sadece 3 apartman içeride bulunan, çok şirin bahçe katı evimi kısa veya uzun dönem kiraya veriyorum. Tüm gün ışık alan bu ev yaşadığım en huzurlu yerlerden biri.

şirin şirinde geçiriyo,ulan karı milleti bizden daha çakal
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bir de ses yalıtımı nasıl dairede. yeni nesil gazbeton / ytong üç kat alttan tv duyulan binalardan mı :)

yalıtımdan yana hiç şikayetimiz olmadı. yan komşunun yeni bebeği oldu, kadınla her denk geldiğimizde kusura bakmayın bebek çok gürültü yapıyor falan diyip duruyor da bi kere bile sesten rahatsız olmadım. hatta o daire dublex, üst katının birazı benim dairenin üstüne geliyor ama yine de hiç ses gelmedi. alt katta sanırım bi sinema sistemi var, çok nadir onun sesi uzaktan uzaktan geliyor, ev sessizse o fark ediliyor zorlayınca.
benim evde de çok gürültülü zamanlar olmuştur, şikayet eden olmadı hiç
Sosyal ağlarda paylaş

horacegoesskiing said:

burdan çıkmazsa şurayı düşün

http://evimitut.net/ilanlar

teşekkürler. kendi evim değil, kiraya verme yükümlülüğümde yok zaten. sadece memnun olduğum bi daireden çıkıyorum diye ihtiyacı olan vardır belki diyip yazıyım dedim. ev sahibi emlakçıya vercek zaten çok yakında

edit: siteye baktım da düşündüğümden biraz farklıymış konsept. sırf emlakçıları sevmediğimden bi ara resim falan çekip ilan koyarım belki
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

xaty said:

nerede, hangi site? Merkeze yakın mı? Ben ataların oralarda bir sitede 1k civarı kalıyorum. 240 aidat var yakıt dahil. 2 de köpeğim var. site sorun etmiyordur heralde? Yakın zamanda taşınıcam. Ev bakıyorum yine bu civarlarda. Alt-üst-yan v.s komşudan sıkıntın var mıydı? Çok ses yapan ergen bir tip yoktur umarım. Ek olarak aidat ne kadardı?

çok heyecanlı yazmışım anlam karmaşası var.

yenişehir mahallesinde, sitede değil. ufak bahçeli bir apartman.
yan komşu uzun süre köpek besledi, bebeği olunca verdi sonra. 4. katta bi dairede bir köpek var. kimsenin sorun ettiğini sanmıyorum.

1150tl veriyordum ben kira, 100tl aidat.

üstteki mesajda bahsettim komşu durumunu. ek olarak; komşularla çok muhabbetim yok, sadece benim kattakileri tanıyorum. hiç problemli tipler değiller apartmandakiler.

ataşehir migros'a 15dk yürüme mesafesi

otopark yok ama sokağın tek tarafı park ve etrafta otoparklı binalar/siteler olduğu için yer problemi hiç yaşamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Daha tutulmadı ama 1750 istiyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/emlak-konut-kiralik-atasehir%2Cmerkezi-konumda%2C2-plus1-kiralik-daire-217271551/detay

Karşı dairenin altındaki de kiralık bu arada, 1800 istiyor ama eşyalı daire. Benimkinden farkı Amerikan mutfak, bir de farklı cepheye bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...