Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İstanbul yeni vapurlar

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

tepede teras var + balkon var. aslında dışarsı baya var. eskisi kadar bile olabilir. sadece denizden biraz uzakta kalıyorsunuz. direk atlayamazsın muhtemelen

istanbullulara sormadan yapmaları konusuna takıldım, tamam iyi güzel şeyler yapmıyo olabilirler de adamlar her yaptıklarını ne olduğu belirsiz 15milyona mı sorcaklar
Sosyal ağlarda paylaş

vapur değil ki bu deniz otobüsü. vapur olsa duramazdı.

tipini beğenmedim ama ben. zaten vapura da fazla binmiyorum. yılda 3 kere maks. doğma büyüme istanbullu için hayatında 3-4 kere vapur, martılara simit keyfi ömrü boyunca yeter zaten gerisi robotik seyahat işte bi an önce götürsün de gideyim diye biniyoruz. sokim nostaljisine.
Sosyal ağlarda paylaş

köylü olduğunuz için bazı kavramları karıştırıyorsunuz

özel yatlar var estetik arıyorsanız
boğaz turları oluyor vapur yanıan oturmak için
burada amaç yolcu taşımak
metroyla giderken de simit atamıyorsunuz martılara
marmaray cam tüp geçit içinde değil denizi göremiyorsunuz

her şeyi geçtim kışın kullanamıyorsunuz o bölümleri
kafadanyılın %30unda %20 kapasite kaybı
Sosyal ağlarda paylaş

yav hehe

öyle bir anlatıyor ki adam, sanki biz hiç istanbul'da bulunmadık, hiç bilmiyoruz sözünü ettiği şeyleri.

yatmış lol

şehir turuymuş. töbe töbe.

o vapurda yan tarafta oturup püfür püfür işten eve dönmek, evden işe gitmek bile ayrı keyifti be.

neyse kime anlatıyorum. he herşeyimiz tam, bir vapurumuzun kapasitesi eksik.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice yaklaşmış sdfs.

vapurun tasarımı kütük o ayrı da eğer gidiş gelişi kolaylaştıracaksa instagrama martılara simit atarken foto koymayıverin sdfs.

20 milyon nufuslu bir şehrin ulaşımını düşünerek bakmak lazım olaya. vapur dediğin şey trafikten kaçmak için binilen bir aracımız sonuçta sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...