Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ark Survival Evolved

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

KehKeh said:

oynayan arkadaşlara bir kaç sorum olacak

serverlar 100 kişilik benim karakterimin datası server bazlımı global mi - değişiyor, ben 100 üstü server gördüm 70-100 gibi şu an.

yoğunluktan girememe durumu olur mu - 100 kişi elbet millet girip çıkıyor, 5 dk uğraşır girersin en kötü

çok zaman ayırmak gerekir mi? - başlangıçta adam akıllı bir zaman ayırmak gerekiyor ama hırslı oynamadıkça çok talepkar olacağını zannetmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

Archon v1.60 da kalmış diğer serverlar daha yüksek sürüme geçmiş archonda mı devam edelim başka serverıma geçelim ?

ben ArkuicUK diye bir servera bakıyorum şimdi. bu arada steam üzerinden serverları incelemek daha mantıklı kaç kişi var falan görüp sırada bekleyebiliyorsunuz. ama officiallar gözükmüyor galiba orada.

benim ekran kartı gtx765 değil bu arada gtx765m, mobil versiyonu yani baya fark var iki kart arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

ya official serverlar 70 kişi zaten. şöyle bir şey var karakterın datasını in-game bir şey yaparak yedekleyebiliyorsun sonra onu başka serverda kullanabiliyorsun fakat işlemi bilmiyorum daha. unofficiallara giriş çıkışta ben problem yaşamadım. basınca giriyor. archon'u bırakasım pek yok çünkü 14 fln karakterim dürüst olmak gerekirse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...