Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ark Survival Evolved

paradoksalkedi

Öne çıkan mesajlar

aynı serverda oynamakta yarar var tabi de unnoficallar sıkıntılı gibi duruyor capinden dolayı hani 100/100 olana bile girildiğine göre aslında cap yok ondan çok desync oluyor.

Mantıklı birşey bulalımda nasıl yapıcaz ben bilemedim offical a 1 kere girilince bidaha rahat giriliyormu bakıyım deminki server70 e

Hemem girdi evet
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

aynı serverda oynamakta yarar var tabi de unnoficallar sıkıntılı gibi duruyor capinden dolayı hani 100/100 olana bile girildiğine göre aslında cap yok ondan çok desync oluyor.

Mantıklı birşey bulalımda nasıl yapıcaz ben bilemedim offical a 1 kere girilince bidaha rahat giriliyormu bakıyım deminki server70 e

Hemem girdi evet

dinolar official serverda da abuk sabuk davranıyor mu? raptorlar baya teleport oluyor gıcık ediyor mesela.

ya her şekilde officialda oynamak lazım streamerlar hep officialda oynuyorlar ve hiçbir sıkıntı görmedim ben daha streamlerde.

Archon'da benim de karakter 13 level, fakat level zaten hızlı kasılıyor. server önemli baya.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

streamerların official serverda oynadığını gördün mü? benim gördüklerimin hepsi password unofficial serverdaydı.

Summit officialda oynuyor onu biliyorum, biri lirik'in evi şu falan dedi yayında bu değil başka official serverda lirik demişti yayında. Onların yalancısıyım.

önemli olan servera bir kere girip karakter oluşturmak sonra zaten beklemeden giriş yapıyorsun. sabaha karşı 88'i deneyeceğim euofficial olanı. eu halkı uyuyorken.
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi 87 sorunlu ama hiç kapanmıyor o bakma sen. 88 deneyin

bu arada forumda : EU serverlarıyla ilgili qq lara yanıt

Because we're still working on expanding server access. Didn't quite expect such a big turn-out, and getting a system in place for handling hundreds of dedicated servers and being able to update and cleanly manage them takes a little more than 24 hours is how.

You're welcome to help out though by hosting your own ;)

- The Right Hand.
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

unofficialların kalıcılığına, hızına falan mı güvenilmiyor? guru kiralamayı düşünüyormuş bak

kalıcılıktan ziyade hız konusu sıkıntı, sürekli patch çıkarıyorlar geç güncelleniyorlar vs. officiallar daha iyi yani bir bakıma ama sıkıntılı girmek işte.

yeni official serverlar eklenecekse onlar eklenene kadar archonda takılmaya devam edebilirim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...