Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

İkincisi ne?

Bide combat şey gibi ya. Left click spamleyerek öldürecek kadar iyi build (cat) vs kaçışarak eğlendirecek buildler. Deathmarchta bile böyle. Aksyon combattan devame edeceklerine göre ilerki oyunlara şöyle selective souls combat koysalar özellikle bosslar için ne iyi olurdu. Konsolcular yine X'e O'ya basarak kessin herşeyi, bize bari aksyon combatı güzel yapsınlar =/

daha tuto kismini gecemeyen biri kalkmis souls combati istiyor neremle gulsem bilemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

AoD ney lan deyip heyecanla gittim baktım. yazıyı gördüm "You can imagine it like one of the old fallout games with dark souls difficulty. Extremely immersive, experimental and addicting new and underrated RPG." heyecanlandım.

sonra video oynamaya başladı orada bozdu. grafik önemli değil dediysek yani 90lardan kalma süper amatör görünümlü bi oyunu 50 lira verip alıcaamı sanmıyorum ben. yine de bir iki vidya izlerim ama karar vermeden önce madem öyle diyon.

demosu varsa tabi onu indireyim daha iyi.

wiçırı aldım bu arada hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

AoD indie oyun, aka bütçesi yok bulabildikleri en ucuz motorla yaptılar. Ha şimdi unreal engine çıktı toplam %5 gross revenue alırım dedi, unity yaygınlaştı falan ama AoD'ın yapımına başlandığında bu kadar olanak yoktu ortada.

Oyunun olayı zaten grafikleri değil, çok farklı şekillerde oynamaya imkan vermesi. 0 combat diplomat, assasination, bodoz merc, knight diplomat, tomb raider, thief, bunların karışımı vs. her quest için skillerine bağlı olarak çok sayıda farklı çözüm var, dünya karakterinin yaptıklarına göre şekil alabiliyor, questler asla basit fedex değil, setting, dünya ve dialoglar iyi yazılmış.

2016da para vermeye değen bi oyun yani, hiç bi KS projesi bu adamlar kadar derin gameplay sunamadı. Hatta eski rpglerin altın çağında bile bu kadar iddalı seçenekler sunabilen yoktu, o açıdan arcanum ve falloutları geçebilen bi oyun. Yapım kalitesi düşük çünkü bütçesiz bi indie, hani KSa bile yetişemediler falan. Ama inanılmaz eğlenceli ve doyurucu bi oyun çıkardılar sonunda.

O yüzden rpg seven HERKESE şiddetle tavsiye ediyorum (tu) (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...