Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Witcher 3: Wild Hunt #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Dragonfire said:

ben daha expansionun başlarındayım ama çok keyifli ilerliyor.

Bir soru şu gog olayına bir çözüm bulundumu? Arkadaş kutulu DnR dan almış steamden expansion alamıyor şimdi gog key olduğu için 231456798 tane yazı var okumaya üşendim. Varmı bir çözümü?

Çözümü ne olacak abi GoG Galaxy client üzerinden alacak expansion ı da.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada spoiler yemeyim diye bakmamıştım öncekilerede;

HoS için

Gaunter O'Dim için güzel spekülasyonlar var. Yeniden gelecek ciri ile alakası var falan filan.

Benim hoşuma giden devil ve crossroads olayları oldu. Zevkli karakter olmuşç w3 the hatırlamasam da güzeldi.

Sonunda giderken Elder dilinde;
"You are primitive. You think you've defeated me but you are wrong. I can't be killed, I will be back." diyor.

Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

mükemmel oyun eyvallah , ama şu sign buildin saçma sapan OP'liği ve kalan save dosyamın new game+ olması üstüne birde dğer save dosyamında zibilyon tane recipe'i eksik melee build olması ve oynanır gibi olmaması sebebiyle ilk expension'ı bile bitirmedim çok güzel oyun ama çok üşeniyorum :(

"Burası oyunun sonudur, bizce bitirmeden apayrı bir save alın dursun" diye uyarı çıkıyor end game dövüşünden önce. SKIPE BAS SKIPE diye oynadın heralde biraz :p
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Ne yaptın hacı bütün saveleri sile sile mi gittin bu bir, ikincisi de respec potion diye bişi var.

Baggio said:

"Burası oyunun sonudur, bizce bitirmeden apayrı bir save alın dursun" diye uyarı çıkıyor end game dövüşünden önce. SKIPE BAS SKIPE diye oynadın heralde biraz :p

yok üst üste save ettim 1 kere yanlışlıkla parmağım stick'den kaydı :/ , respec potion var ama bütün gear sign build gear'ı diğer save'de zibilyon tane recipe eksik toplamaya uğraşmak ölüm resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...