Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

k1nJo said:

us kart gerekli değil tr kredi kartı oluyor.

seninki sanal diye olmamıştır, tr ile ilgisi yoktur.

ben sanal'la denedim olmadı. 4 gundur kredi kartında bekleyen islemlerde duruyor.
simdi amazon payment'ı degistirdim ama bi kere sanal ile odeme yaparak prime oldum zaten, nasıl duzelir ki bu?
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

3 defa kontak kurdum amazon customer service ile. En son attiklari mail soyle

said:
Thank you for contacting Amazon.

I trust you are well.

This is Kyle from Amazon-Twitch Support.

I have researched your account and have found that your payment method is registered to Turkey (TR).

At this time Twitch-Prime is not available in this country, and is only available in the US, Canada, United Kingdom, France, Germany, Spain, and Italy.

If you are in one of the above countries please add a valid payment method registered within that same country.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

k1nJo said:

ben sanal'la denedim olmadı. 4 gundur kredi kartında bekleyen islemlerde duruyor.
simdi amazon payment'ı degistirdim ama bi kere sanal ile odeme yaparak prime oldum zaten, nasıl duzelir ki bu?

anlamadım amazon prime'ı iptal mi etmek istiyorsun şimdi?

onun için "Your Account" -> sağ tarafta "Need Support?"un altında "Update Prime Membership" sonra da sol tarafta Cancel var. 3 kere falan soruyo bak emin misin gitme diye sonra iptal ediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Pordakal said:

k1nJo said:

3 defa kontak kurdum amazon customer service ile. En son attiklari mail soyle

said:
Thank you for contacting Amazon.

I trust you are well.

This is Kyle from Amazon-Twitch Support.

I have researched your account and have found that your payment method is registered to Turkey (TR).

At this time Twitch-Prime is not available in this country, and is only available in the US, Canada, United Kingdom, France, Germany, Spain, and Italy.

If you are in one of the above countries please add a valid payment method registered within that same country.

o zaman hem sanal hem tr diye olmamıştır belki.

veya ilk defa girildiği için mi acaba..
ben daha önce alışveriş yapmıştım amazondan, benimki normal tr kredi kartı oldu yani hiçbir sıkıntı çıkartmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

prime uye oldum, ama sanal karttan 1$'lık on cekim yapamadı amazon. kredi kartında bekleyen islem olarak gorunuyor. bu yuzden twitch'i prime'a baglayamıyorum diye dusunuyorum.

prime'ı iptal edip tekrar 30 gunluk beles baslatamam sanırım. odeme yontemi degistirmek de cozmedi isi, sanal yerine normal kartı verdim ama uyeligim tamamlanmıstı zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ne kadar büyük beyinsizler var ya. şöyle insanlar oynuyorken arena'da ortalamamı 7'ye falan çekemediğim için utanç duyuyorum resmen.
maç şu: https://hsreplay.net/replay/5YZepSrmEKY5WmggAwC3Mc turn 14'ten itibaren adamın inatla yapmadığı harekete dikkat....

adamın baya baya ciddi iyi olan decki de bu:

Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

yav said:

6-3 arena pakedinden çıktı :D

senden 2.5 yıl önce falan başladım hearthstone'a. Bırak 2 legendary aynı anda çıkartmayı, golden leg bile düşmedi lan. Nasıl bi bahtsızlık bendeki..

Temmuz 15'den beri ucuncu gold leg oldu bu. Hic beklemiodum ya poker face actim kartlari ahuas

Ilk ikisi justicar ve nozdormu idi
Justicarin normali de cikinca kirmistim goldeni, fakir zamanlarimdi oyunda :(

Simdi de keske kullandigim bisey ciksaydi diorum ama. Nerde kullancam ben bu yeni deathwingi simdi eheh. Neyse dursun
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Dragon deckleri çok zevkli bence. BRM'nin gidecek olması üzücü ama. Nasıl telafi edecekler göreceğiz.

şu an en zevk aldığım deck dragon mage. shaman süper ballı değilse çok güzel shaman dövüyor. ama hunter'a karşı sıçıyor gibi.
Book Wyrm "kıçı 4 ve yukarısında olan süper güçlü minionlarım var napacaksınız nihoho" diyen shaman ve tempo mage'in ağzına sıçıyor. Thunderbluff öldürünce korkunç oluyor.

yalnız en önemli kart 2 kart Corruptor ve Twilight Guardian. biri 5 manaya 5/4 ve remove a minion gibi bişi. inanılmaz tempo veriyor. Diğeri en kritik noktalarda dragon taunt olarak ölmemeni sağlıyor. aşırı önemli. bunların gidişi çok etkileyecek dragon decklerini bence. bu iki kartın yerine bişiler gelmezse, işlemez kontrolümtırak dragon deckleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...