Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

benim gibi shaman ve warriorlardan tukenmis bir haldeyseniz size kesin cozumu soyleyim..

xixo'nun yeni discard lock'u: https://twitter.com/NaViXiXo/status/772037288666816513

https://pbs.twimg.com/media/CrbTn6zWcAAt-Ix.jpg

demin denemek icin biraz oynadim..

skor su an 7-0.. ki yendiklerim arasinda 2 shaman, 1 dragon warrior, 1 hunter, 3 de lock var (2 reno, 1 zoo)..

bu kiyagimi unutmayin (sanki ben yaptim decki :P)..
Sosyal ağlarda paylaş

spyro yapıcam denicem şimdi. senin ağzını öpeyim.

şaman warrior yensin başka bişey istemiyorum.

bu arada dün bu yeni rog kartını deneyeyim dedim etheral bişeyler.

dikkat etmemişim kartta ne yazdığına.

karşıma rog geldi ve neden kartın kullanılmadığını anladım tekrar. sdfkhksdfhksdfh

gerizekalılar. ÇALINAN KARTLAR yaz bari oraya. karşına rogue gelince kartın hiçbir değeri kalmıyor abi inanılmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

emperor almazdım kesinlikle.

Öbürü tartışılır ikisi de iyi hiç heal'in yok hunter'a karşı cok iyi olur lightlord ama amac hizli bitirmekse neferian alınabilir ya... Yani 9.'turn ineceksin sonuçta neresi hizli diyeceksiniz ama kartların ufak mana'lı kartlar,güzel bir tempo ile elin boşalır gibi... cok kart çektirecek kartında yok. neferian derdim ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

hade tartışak. hangisi seçilir burada ve niye?

yeni sayfaya geçmişiz arkada kalmasın da neyden konuşulduğu anlaşılsın.

Emperor almazdım diyenlere katılıyorum, ekstradan saygımı da kazandılar ayrıca :P
niye çünkü Heartharena gibi bi program gidip kallavi bir farkla öneriyorsa ona karşı çıkmak hiç kolay olmuyor psikolojik olarak. direk o karta yöneliyorsunuz. hani gidip Wisp olsa "hassie" dersiniz daha rahat ama gidip Emperor gibi constructed'da paso oynanan ünlü bi legendary olunca aynı kolaylıkta karşı çıkılmıyor.

Emperor bu deckte hiçbir işe yaramaz neredeyse. 5 mana üstünde zaten kart yok. Deck'in curve'üne bakarsak Emperor elime geldiğinde de çok yüksek ihtimalle elimi bitirmiş olurum, Emperor maksimum 1 hadi bilemedin 2 karta indirim verir. O indirime de zaten ihtiyacım olmaz 7-8. turlarda çünkü zaten elimdeki kartları indirimsiz de rahatlıkla oynarım. Zaten oyunun ileriki safhasında kendisi rezalet bir topdeck oluyor yani 6 manaya düz 5/5..

Rag vs Nef konusunda ise arada kaldım. Bu arada draft'ı sabah yapıyordum, hala seçimi yapmadım he, duruyor draft :D

Nef'in artıları; bu deck kartlarını hızlı bitireceği için hem 8/8 ayı gibi tehdit hem de 2 kart avantajı. Hele Mage falan var arena'da bi sürü, Fireball, Frostbolt, FS, Blizzard, Flamelance, Poly gibi kartlar direk maçı kazandırabilir.

Ragnaros'un avantajı 8 mana olması. Pek bi bok heal'layacağım yok, büyük minion olarak 2 tane Stormwind var o kadar. Onlar da Rag ile aynı anda gelecek de, damage'lı olacak da bilmemne.. Bu deck'te zaten board'u rakibe verdiysem ve kendimi heal'lama ihtiyacı duyuyorsam boku yemişim demektir. Tek düşünme sebebim bu kadar ucuz ve hızlı bir deck'te Nef'in 1 tur geç inilebiliyor olması Rag'e göre...

hala da kararsızım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...