Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Oyle biraz, ben de dusundum roguela zaten t6'ya saglikli ulasip gadgetzan inebildikten sonra klasik buildlerle de sonlandiriyosun oyunu :D ama dusuncesi acayip, biraz daha denicem aksam su giant isini yani

Biraz da patron oynadim giant'li, o deckin daha bi gideri var gibi. Bi nevi patron on steroid decki olmus
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle. Rogue ile oyalandim, druid'le takildim, gene warrior'a dondum arcane giantli deckler arasinda. Daha once patron da oynamamistim.fakat worgen oynuyodum yogun bir aydir. Cok hosuma gitti yav.

Reynad da blood warriorlusunu oynuyo bu arada. Bende yok o kart maalesef :( o.deck de muthis eglenceli gozukuyor ya, anomalus greenskin skycapnkraag falan dandik legendary kartlarim var kirsam mi onlardan iki epic icin acaba :D

Senfglasin decki bu arada otk degil aslinda ya, giantlarla maksimum 28 vuruluyor full kombo. Post patron (patron otesi) decki demek lazim. Otk kastiramiyosun zaten cogunlukla
Sosyal ağlarda paylaş

otk decki ama işte patron da var ekstra threat olarak. güzel bence. reynad'ınki saf giant ve daha riskli bana göre.

1 tane yap blood warriors 2 değil. 2 fazla bana göre, reynad izledim biraz, hep elinde patladı 2 tane. ben patron'luya 1 tane blood warriors sıkıştırdım 1 acolyte çıkarıp, iyi olabilir gibi geldi. bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha ufacik tel.den baktim ben, patron yok muymus reynadinkinde :D ben de senin dedigini dusunmustum, hem patron hem bloodwarriorlu falan bi deck.

Kirmicam bisi ya, koleksiyon kafasina girdim biraz. Belki iki yil sonra wildda pirate destesi oynarim neme lazim :D kart birikiyo bi sekil nasilsa. Bi de karazhan metasi yerlessin evvela
Bakarim blood warrior hype olursa craftlarim bi sekil

Yalniz blood w.kartini ilk gordugumden beri eski echo mage stili warrior decki olur mu acaba diye dusunuyodum. Arcane giant super oldu, tisikkir bilizird!
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Ha ufacik tel.den baktim ben, patron yok muymus reynadinkinde :D ben de senin dedigini dusunmustum, hem patron hem bloodwarriorlu falan bi deck.

Kirmicam bisi ya, koleksiyon kafasina girdim biraz. Belki iki yil sonra wildda pirate destesi oynarim neme lazim :D kart birikiyo bi sekil nasilsa. Bi de karazhan metasi yerlessin evvela
Bakarim blood warrior hype olursa craftlarim bi sekil

Yalniz blood w.kartini ilk gordugumden beri eski echo mage stili warrior decki olur mu acaba diye dusunuyodum. Arcane giant super oldu, tisikkir bilizird!

Cidden. Giant giant bide faceless hatta ustune whirlwind ve copy. 3 tane 0 cost elde. Sonraki turnde 2 daha at yere bi ww copy daha. 5 daha elde. Hmmpsss
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Uzun zamandır ilk defa 2-3 ayda 1-2 maç attım sadece
700 goldum varmış ilk wingi aldım
Metadan da çok uzak kalmışım zaten
Arada sadece dog'u izliyorum geceleri hs'la alakalı olarak
Ve ilk defa para vermedim bi adventure için
Hs bitmiş galiba benim için yavaştan

Aaa ne kadar ilginç.. Biraz daha anlatsana merak ettik
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.