Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

reynad türkiye'ye gelmiş,

eskiden 100 dolara mı ne hs dersi verdiği 20 yaşındaki zengin bi eleman varmış. O çağırmış buraya "gel takılalım ben bi hearthstone event'i düzenlicem, konuşalım" falan diye. burada her şeyini ödemiş falan reynad'ın, kampinsky'de ağırlamış, üstüne bodrum'a götürmüş orada da konaklatmış, 2 kişi 2500 tl'lik falan yemekler yemişler ahsdufhuadsfh

oooooh beleşe hayvan gibi tatil reynad :D :D elemanın e-sports takımı falan varmışmış vs.

anam anam anam biraz daha dinledim de, özel yatlar bilmemneler, bodrum'un gece kulüplerinde şişe açtırmacalar, tanıdıkları olmacalar. üstüne yunanistana özel yatla girebilmek için araya insan sokmak falan sahdfuahsdfuahdsufh

kim lan acaba bu 20 yaşındaki çocuk :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

oha ben onları anlattığı zaman yoktum, sadece tr'yi beğendiğini falan duydum gece uyumak üzereyken sdfdfs

arap ülkelerinden zengin tipler bin dolarlar bağışlıyor ona buna sevdiği sanal tiplere diye duymuştum. biz de öyle bi ülkeyiz demek ki ahhah
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

reynad türkiye'ye gelmiş,

eskiden 100 dolara mı ne hs dersi verdiği 20 yaşındaki zengin bi eleman varmış. O çağırmış buraya "gel takılalım ben bi hearthstone event'i düzenlicem, konuşalım" falan diye. burada her şeyini ödemiş falan reynad'ın, kampinsky'de ağırlamış, üstüne bodrum'a götürmüş orada da konaklatmış, 2 kişi 2500 tl'lik falan yemekler yemişler ahsdufhuadsfh

oooooh beleşe hayvan gibi tatil reynad :D :D elemanın e-sports takımı falan varmışmış vs.

anam anam anam biraz daha dinledim de, özel yatlar bilmemneler, bodrum'un gece kulüplerinde şişe açtırmacalar, tanıdıkları olmacalar. üstüne yunanistana özel yatla girebilmek için araya insan sokmak falan sahdfuahsdfuahdsufh

kim lan acaba bu 20 yaşındaki çocuk :D :D :D

he pardon şunu unutmuşum yazmayı, çocuk bi de hava alanından özel şöförle gelip almış çocuk :D
Sosyal ağlarda paylaş

1-2 sayfa önce paylaştığım nzoth hunter bu arada shaman'a karşı çok büyük eziliyor. 5-6 maçta tecrübe ettim düzgün çeksem bile bi bok yiyemedim. zoo'ya karşı da unleash çekmezse sıçıyor. Warrior'a karşı %90 falan winrate'im vardı ama çok Zoo ve Shaman çıkmaya başladı karşıma. Bu meta'da olmaz gibi.

Dragon warrior'a döndüm. Şimdilik güzel gidiyor. tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...