Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Hımm güzele benziyor, sadece malkorok yok bende. Ancak son yaptığım 10 maçı düşünüyorum da yani bu deste ile tutunabilimiydim bek emin değilim.

Benim kullandığım destede brawl'ları saymassak bile bundan daha çok removal var, üstüne 2 brawl olduğu halde genede yetmediği oluyor. Bunla çok acil indirmessem adamı üstümden geçerler valla.
Sosyal ağlarda paylaş

freeze mage'den daha zor dedi bildiğin düz tempo deckine ya... he bi de miracle'dan da zor demiş :D

güçlü kartlarla tempo veren 1-2 manalık kartları birleştiren düz tempo warrior'la, hs tarihinin en zor decklerini bir tuttu. hatta bir tutmadı, daha kolay dedi ya bu decklere...

freeze ve miracle'dan çok net daha zor olan sadece mill rogue decki vardı. başka her türlü deckle kafa kafaya yarışır freeze ve miracle.
Sosyal ağlarda paylaş

ace arada bana göre baya saçmalayabiliyor, ama şu forumda oyundan en çok anlayanlardan sonuçta. sakin olalım vforvendetta :D

ace sen de aklını başına devşir, saçma sapan şeyler söyleme anasını satiim. freeze ve miracle'dan bahsederken bi ayağını denk falan al. bacak bacak üstüne atma, önünü ilikle vs.
Sosyal ağlarda paylaş

fikri eloise'in konuşmasından aldım
decki kendim yaptım

biraz daha rafine edilebilir bi iki kart değiştirilerek
ladderda denemedim henüz
bi tek spyro saolsun test etme imkanı buldum üstünde Kappa

2 kombo parçasıyla emperor olunca 10 manaya 24 dmg
reno'lu nzoth paladinli metada güzel gider gibi

Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

fikri eloise'in konuşmasından aldım
decki kendim yaptım

biraz daha rafine edilebilir bi iki kart değiştirilerek
ladderda denemedim henüz
bi tek spyro saolsun test etme imkanı buldum üstünde Kappa

2 kombo parçasıyla emperor olunca 10 manaya 24 dmg
reno'lu nzoth paladinli metada güzel gider gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Metada çok fazla renolu deck, cthun druid/priest, nzoth paladin varken classların yarısı oyun boyunca 25-30 arası hp'de geziyo. Bu deckle board için normal bir nzoth paladin gibi savaşıp kontrollü oynuyosun draw yapıyosun
Gerektiğinde de hiç beklemediği yerden çift komboyla 24 vurabiliyosun karşındaki adam 20-25 hp ile kendini güvende sanırken
Olmadı nzothla 2. Win conditionun oluyo kısmen
Dediğim gibi 1-2 kart değişir deckte
Biraz theorycraft yaptım ama nzothsuz versiyonunu yapamadım daha çünkü total midrange için yeterli early minionu yok malesef paladinin şu an standartta (hatta bir çok classın yok)
Belki justicarlı vs bişeyler yapılabilir bilemedim
He bunun yerine gider leeroylu cold bloodlı miracle oynarım, renolu combolock oynarım derseniz o da sizin tercihiniz tabi

Belki metanın bu haline uygun değildir daha denemedim rankım da 10 zaten henüz ama en yakın zamanda uzun vadeli deniyicem 1-2 kart değiştiririm belki. Bu deck iş yapabilir bence
Sosyal ağlarda paylaş

brawl enteresandi bu hafta, sanirim mage arcane missile+mana wyrm harici ayni desteye hic denk gelmedim.

Warrior da, shieldbearer/target dummy + bolster
Mage, arcane missile + mana wyrm, ice block+fireball
Druid, innervate+oracle

hatirladiklarim.

Hunter da, summon mastiff + hyena la epey oyun aldim. Kacirdiklarimda oldu.
Shaman da, 1-cost minion+evolve(50/50 kazanma sansi)
Paladin, selfless hero+divine strength(50/50 kazanma sansi)

Neyse questler bitti :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...