Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

şimdi yine öle bilgisayar başından kalkmalı etmeli arada oyun oynamalı bi stream açıcam test 2 yani. Eğer yine başarılı olursa 2 saate falan arena stream'ine geçerim.

Spyro said:

ikinize de follow attim.. siz de karsilik versenize lan..

follow'a follow.. takipleselim thx..

https://www.twitch.tv/sipro84/

sadece expansiondan expansiona pack opening streami yapiyorum :P.. ay sonu izlersiniz, 160 tane falan acacam..

çaktım follow'u. darksouls stream etmişin sanırım. ee olm yayınlarını kaydetme opsiyonunu açsana, eskileri izleyebilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

mysterious challenger'a meh diyen pro'ları hiç anlamadım ben. deckinden 4 kart birden getiren 6/6 bir minion'ın iyi olduğunu nasıl düşünmediler harbi aklım almıyor....

ayrıca şu son kart meh gibi. 2/4 olması kötü yani 4 manaya. bunu yapıp yanında 2 manan daha olması lazım ki en az, bi frostbolt at, bi value al yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

value alsanda heroyada vurabiliyor olmasi bozuyor isi :D direk tutarsa 1 turn kazandiriyor saka gibi :D

statlari kotu ama 4 mana icin

bide cidden prolar ne diyor bakmiyorum hic :D boom icin yaptiklari yorumlar duruyor ehuhuehu

eadric is the new meta guys!

Strifecro GvG'yi acayip iyi tahmin etmişti.

1) Dr. Boom
2) Boom's right bomb
3) Boom's left bomb

Challenger'da secretlara tek tek bakma hatasına düştüler. Tek bir Avenge'in etrafından dolaşmak kolay olabiliyor ama Christmas Tree'nin etrafından dolaşmak çok zor. Ayrıca Dr. 2 Dr. 3 Dr. 4'te sağolsun paladin curve olayının bokunu çıkarttı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi inanamıyorum ya. stream kapamıştım, öle çok boktan bi mage deckim vardı arena yapıyodum. olan şey trolden'likti ve kaydetmediğim için kaçtı...

turn 9, Summoning Stone into Consecration ---> Murloc Knight
turn 10, Lay on Hands ---> Al'Akir (taunt veya charge gelmezse ölecek), üstüne avenge ---> webspinner
turn 11, ölmek üzere olan Al'akir'i panda ile eline alıp yeniden oynamak.
turn 12, Webspinner ölür ---> Malorne
turn 13, 2 tur sonra ping + fireball'a ölecekken, Voodoo Doctor

.....................

başarcoş'a bağladım valla yumruklayacaktım masayı, çok zor tuttum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

-Not sure if it can Freeze a Frozen target twice, would also make a big difference. probably can. It's sad. I wish it froze an Unfrozen enemy.
-It will not try to freeze a frozen character, FYI.

"">
"
-Not sure if it can Freeze a Frozen target twice, would also make a big difference. probably can. It's sad. I wish it froze an Unfrozen enemy.

" said:

Ooooo bu her şeyi değiştirir, mesela bunu koyup frost nowa atarsanız bu eleman kesin olarak rakip heroyu donduracak demek oluyor mesela. Ya da heroya frost bolt atarsanız yerdeki tek minion da donacak anlamına geliyor.

Yani sahip olduğu, çok daha kontrol edilebilir bir effectmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

sabonis said:

"">
"

" said:

Ooooo bu her şeyi değiştirir, mesela bunu koyup frost nowa atarsanız bu eleman kesin olarak rakip heroyu donduracak demek oluyor mesela. Ya da heroya frost bolt atarsanız yerdeki tek minion da donacak anlamına geliyor.

Yani sahip olduğu, çok daha kontrol edilebilir bir effectmiş.

madem öyle "freeze a random unfrozen character" yazmak zor mu gelmiş sığırlara
Sosyal ağlarda paylaş

Quel-Thul said:

oyle oldugunu sanmıyorum ya kaynak nedir?

oyle ise kelime seçimi berbat karttaki, blizz genelde dikkat eder böyle şeylere idiotproof oyun yapmaya calıstıkları icin

:D :D :D

dur yeterince olmadı

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

hearthstone'da kart açıklamaları o kadar kötü ki.. bir sürü kartı, denemeden bilmen mümkün değil.

en basitinden, druid of the claw ile ancient of war card textleri aynı, biri silence'lanıyor, biri silence'lanmıyor. böyle bir saçmalık olamaz bir kart oyununda.

edit: kaynak blizzard çalışanının tweeti
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...