Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

Wishmaster said:

tunch said:

mage seven adama pre-order yaptırır bu kart

niye abi? kart common. 80 dust ile herkes yapabilir :)

kartın esas sıkıntılarından biri de 3 manalık charger minionları çıkabilecek olması. Arcane golem, wolfrider vs, divine shield'lı tipitip falan..

Bu kart icin degil, standartta kart avantajina sahip olmak icin yapar. Genis capli bakmak lazim

peki.
Sosyal ağlarda paylaş

uzun vadeli oynadığınızı varsayıyorum, rotasyon dışında kalan iyi kartları mümkünse disenchant etmeyin.

magic gibi olacağını tahmin ediyorum. eski kartları yeniden basıp süreceklerdir 2 sene sonra falan, yeni bir hava oluşsun diye. yani mesela yeni bir expansion çıkarırken içine bi tane piloted shredder sokuşturabilirler. piloted shredder belki çok tepki çeker de başka kartlar olabilir.

ve eski karta sahipseniz, onu yeni kartmış gibi kullanabilirsiniz (magic gibi). doğrusu bu olur yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim yazdığım adamların yazılarından çıkan sonuç, sabonis'in yazdığı kendi tahmini.

Ama Blizzard'ı biliyoruz sonuçta, adamlar fikir değiştirme konusunda master yapmış. Yani 2 sene sonra sabonis haklı çıkar mı? Çıkabilir lafım yok.

Ben şahsen eski kartları kırmayacam, yani sırf wild oynamak için bile tutarım.

Bu arada şöyle bir açıklamaları var.
"When we release the first new Expansion each year, every set that wasn’t released in the same year or the year prior will cycle out and no longer be part of the Standard format." said:

Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

Masticore said:

O olayı ben de merak ediyorum. Sonra bir cok pati aglamasın kartı kırdım dust yaptım diye ^^

önce naxx ve gvg gidiyo
yeni xpack geliyo

sonrasında yeni adventure gelince brm gidicek
xpack gelince tgt gidicek

basic + son 2adv + 2 xpack olucak bundan sonra

yeni adventure gelince brm gitmiycek; 2017'ye girdiğimizde gidicek.
hatta 2017'ye girdiğimizde brm, tgt ve loe komple gidicek.

basic + classic + içinde olduğumuz ve 1 önceki yılın kartları şeklinde.

son 2adv veya xpack diye bi şey yok yani adamlar tutar 1 yılda 2 adv çıkarırlar bi de önceki seneden olur 3 adv ile oynarsın yine oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Klasik her zaman olacak, standarttan atılan exp ve adventurelar oyunda olmayacak bir daha. Exp packleri hiç bir yerden çıkmayacak, satın alınamayacak, adventurelar ne gold ile ne para verip alınamayacak.

Standarttan çıkarılan kartlar sadece dust ile yapılabilir olacak o kadar. Standart ilk çıktığında classic, TGT ve WotOG packleri çıkacak arenadan.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Aha bi tane daha

http://i.imgur.com/CdXO0qE.png

Tempo mage'e zaten kilim, bi de bunnar cikti basimiza ;(

şu kartla ilgili bişey sorcam kardeşimle konusuyorduk karar veremedik.

şimdi spell targeti random seçilir diyor ya, burdan sadece targete atılan speller çıkacak sonucuna gidebilir miyiz ?

yoksa equality falan cıkabilir mi bundan mesela, ya da arcane missiles
Sosyal ağlarda paylaş

Yazana göre target'lı speller olması lazım. Bir den cok target'lı spell'de olabilir ama hearthstone'da kural,mantık aramayı bıraktım. Sacma sapan şeyler var birbiriyle çelişen. O yüzden equality cıkarsa sasırma.

Hee Targets'dan kasıt mesela Consecration'ın kendine de patlama olasılıgıysa eyvallah birşey demem her spell dahildir...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...