Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sıkıntım onlar değil. 3. yıldıza kadar sorunum olmuyor, hatta bazen oynamayı bilmeyen (benden bile beter) adamlar geliyor. 3. yıldızdan sonra, bırakın başa baş oynamayı, ağzıma sıçıyorlar. Tempo mage ile 4. turda yere minion düşemediğim oldu. Yaz yaz bitmez, her seferinde başka bir sıkıntı, bilmesem oyun beni rank 14 yapmıyor diyeceğim. Totem yapacağım şanssızlığımı yenmek için..
Bu arada, yok portal kullanmıyorum.

Edit: Ahahah rank 14, her zorlandığımda bu konudayım bundan sonra...
Sosyal ağlarda paylaş

yanniz tempo mage oyniyorsan portal zorunlu gibi :P

bide "tempo" sagliyamadiysan zaten kazanma sansin yok, ilk 6 turn ustunlugun yoksa, boardu tutmakta zorlandiysan filan direk concede hani. late game de cok efektif degil tempo mage, guzel finisherlari filan yok. antonidastan 1-2 fireball cekebilmen lazim kapatabilmek icin.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

yanniz tempo mage oyniyorsan portal zorunlu gibi :P

bide "tempo" sagliyamadiysan zaten kazanma sansin yok, ilk 6 turn ustunlugun yoksa, boardu tutmakta zorlandiysan filan direk concede hani. late game de cok efektif degil tempo mage, guzel finisherlari filan yok. antonidastan 1-2 fireball cekebilmen lazim kapatabilmek icin.

Evet öyle oluyor biraz, işte o dediğim warlock manyaklar kendini iki defa tam iyileştirince fişimi çekiyor. 2 setim var, biri hunter, diğeri tempo mage. Bunların dışında warlock, totem druid ve dragon priest da var da onlarla fazla ranked kazanamıyorum nedense. Warrior - rogue hiç oynamıyorum, kart falan gelirse direk toz oluyor. Şu league of explorers kartlarını toplayınca bir paladin yaparım gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

https://pbs.twimg.com/media/Cf8M_vYUsAA_ZMX.png

Lanet kartlar gelmeye basladi, common olmasi arena icin ayri rezillik.

Bir cok leG'den güzel asdaf bunlar iyice sıyırdı ya AMA kart ne kadar çirkin ya... Nefret ettim cıkmadan bu seriden.

Bin pişman oldum pre-order yaptıgıma. Biraz işlerin yogunlugundan, biraz da enpara'nın son ayı olmasından dolayı gaza geldim. Iptal edebiliyormuyuz acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

3 mana flamewalker herhalde gelebilecek en iyisi olur. 3 mana güzel kartlar var. tempo mage'in 5 dropu azure drake ve 6/3'lük büyü veren eleman var. bu reno mage'e girer muhtemelen.

Flamewalkerdan ziyade Ice Rager'ı tercih ederim heralde. Girebileceği en iyi deck tempo mage ve tempo mage'ler t6'de boardta üstünlüğü halen tutuyor oluyorlar. 6 manaya 5/5 + 5/2 çok sakat :D
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

tunch said:

mage seven adama pre-order yaptırır bu kart

niye abi? kart common. 80 dust ile herkes yapabilir :)

kartın esas sıkıntılarından biri de 3 manalık charger minionları çıkabilecek olması. Arcane golem, wolfrider vs, divine shield'lı tipitip falan..

Bu kart icin degil, standartta kart avantajina sahip olmak icin yapar. Genis capli bakmak lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...