Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #8

Sam

Öne çıkan mesajlar

Aceace said:

hebele hübele

Taam azcik detayli anlatayim madem.

Warlock en iyi hero powera sahip. Nokta. Buna karsilik kartlari optimal degil. Iyi ya da kotu demiyorum bak. Tum kartlar hero power goz onunde bulundurularak ayarlanmis durumda. Mesela doomguard warlockta olmasa hic bir decke giremez. Ancak buna ragmen tum warlocklar genellikle neutral kartlara agirlik vermek zorunda kaliyorlar.

Bu yeni karttan verim almak icin deckine kac tane abuk zubuk lock karti koymayi goze alabilirsin? Ne biliyim succubus ya da 3 manalik tazdingoyu(adini hatirlayamadim bile) void destroyeri, decke koymaya toton yiyo mu:) Hadi PO aldin, imp aldin, hellfire aldin.(hf ile imp arasindaki anti sinerjiyi de gormezden geldim senin icin) Etti 6. E 1 de bu. 7 etti. Deckin 4te biri 0 sinerjili kartlardan olusuyor.

Bak gelecek kartlarin randomluguna da deginmedim ha. -1 mana innervatei gorunce gulerim sana:)

BonePART said:

bla bla bla

iyide- abi choose one class değil kart
gidip shamanda gelebilir hunterda
hangi decke koyucan bu kartı
nasıl bi alt yapı yapıcan
butun decki randomize ediyosun

bu arada sabo neden 2 mana dememin sebebi şu
ikinci turnde oynanacak bir kart değil
mantığını anlamaya calısıyorum sadece
bi olay mı var benim atladığım diyorum
bi kartla mı kombo olacak

olm mal mısınız :D :D ikiniz de aynı şeyi demiyor musunuz ben mi yanlış anlıyorum :D ha bonepart ama karta kötü derken aslında iyiymiş gibi bi hava vermişti ilk mesajında, ondan dolayı sıkıntı çıktı sanırım :D

kısacası kart kötü evet. hiç sanmıyorum kullanılacağını. epic olarak başka opsiyonlar yerine şundan 2 tane çıksa pack'lerden, üzülürüm yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Ozan said:

Aylar sonra oyun geri dönünce merak ettim, brawldan gelen paketten iyi birşeyler çıkar mı diye.. Legendary çıkmadı, ama üç tane golden kart çıktı, toz ettim hepsini. 5 paket alıp bakacaktım ama daha uldamanı falan tamamlamamışım, 700 biriktirip oraya yatırım yapacağım gibi.
Brawl da fena değil ama Rafaam oynamak baş ağrıtıyor; Kel'Thuzad'ın skili ile karşıdaki deli gibi elemanları (tabiki en işine yarayanı) diriltince kafamı masaya vurmaya başladım. Bir oyunda karşımdaki adamda 4 belcher falan vardı yerde.

bas agrisinin nedenini buldum gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Spyro said:

nzoth cok op duruyor ya..

Bence bu 4 eski allah da simdiki meta icin op gozukup yeni olusacak metada birbirlerini late gamede dengeleyecek gibi. Tabi eskaza bir iki aggro fisekleyici kart cikartip late game diye bisi kalmamasina sebep olurlarsa fena olur durum :D
Sosyal ağlarda paylaş

kontrol warrior pahalı ama cok dengeli bi deck
oyunun en basından beri standart kartlarla takıt takır oynanıyo
her updatete 2 kart giriyo iki kart cıkıyo
(bash girdi en son işte ondan once shield maiden girmişti)
o nedenle cok karsılasmak dogal
10-15 arasıda tempo mage secret paladin dolu yapc
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...