Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tree of Life

Wisp

Öne çıkan mesajlar

Hala cooking ve carpenter gereksiz. Cooking de esas sorun 18 den sonra pişirilen bişi olmaması ve pişirilen her yemeğin tek slot kaplaması, adamlar lvl 9 a yemek koymuş. Carpenterda bir kere yaptıktan sonra hiçbir yapılan malzemenin gerekmemesi, Misal BS ler en iyi silahlar için lvl 50 carpenter iteme ihtiyaç duysa çekilir carpenter lik
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

Hala cooking ve carpenter gereksiz. Cooking de esas sorun 18 den sonra pişirilen bişi olmaması ve pişirilen her yemeğin tek slot kaplaması, adamlar lvl 9 a yemek koymuş. Carpenterda bir kere yaptıktan sonra hiçbir yapılan malzemenin gerekmemesi, Misal BS ler en iyi silahlar için lvl 50 carpenter iteme ihtiyaç duysa çekilir carpenter lik

işte bunlar hep class/skill system design
Sosyal ağlarda paylaş

miyaw33 said:

sen niye kasiyosun zaman. Boşa kürek çekiyosun yani... Bekle yeni recipe'ler gelsin öyle kas. Sen simdi 30-40 yaparsin zorla ondan sonra recipe'ler gelir millet 1 günde yapar senin 1 ayda yaptıgını o yüzden başka birşey kas şimdilik
Sosyal ağlarda paylaş

guılddekı kulelerın yarısına mıthrıl arrow doldurdum,gerı kalanıda irona cevırdım,girmelerı ıcın baya ugrasmaları gerekecek.Köyde eksık olan ren geyıgıde geldi ve toplanabılecek hayvan bıldıgım kadarıyla kalmadı.Lockpick kasıyorum bugunden sonra 25 yaptım,sanırım gelecek haftaya 50 olurum.
bu arada sehır kapılarını stone ıle degıstırsekmı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...