Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

darkrider said:

ahmet dereli çok iyi adam. ben ta 2 lig maçlarından beri takip ediyorum, şefik hoa gerçketen üzerien düştü, zaten 3 ligden yükselmesine çok katkısı olmuştur, çift ayak kulllanabiliyor, özellikle gs ortasahaıs ile hucum destekleri müthiş olur, snijder biraz yetiştirirse
zaten daha 22 yaşında çok genç, ümit milli takımda da iyi işler yaptı, gençler turnavasında baya izleyeni vardı
almayadan da istenişler ama gitmemmiş
bence gitse dahah iyi olurdu
altyapı anlamında çok gelişirdi
önder özen de çok peşinden koştu ama yönetim engellemişti, zatene beitaşta klasa çok iyi planları vardı
haftaya netleşir transfer durumu
bence iyi oyuncu galatsaraya hayırlı olsun

Sosyal ağlarda paylaş

Başkan futbolcuların sözleşmeleri 1 Temmuz da bitiyor o sebeple o zamandan itibaren imzalar gelecek demiş.

Bunlar sözleşmesi bitmiş bir adamla anlaştılar herhalde. Podolski, Huntelaar olsa neden böyle birşey desin.

Bir de şu olay gerçek olsun lütfen.

http://www.radyospor.com/Futbol/189926/Lazio-Burak-ta-israrci
Sosyal ağlarda paylaş

başkanın o açıklaması tamamen işten ne kadar anlamadığının kanıtı yalnız ya asdfsda umarım transferi de bunun kafasındakilere yaptırmıyorlardır. gerçi inşallah onlar yapıyordur bizim işimize gelir lel

ocak'tan itibaren görüşüp, sözleşme yapma iznin var. herkeste yapıyor. erkenden de duyurursun. Bu döneme FA mi kalır, piyasadakilerin hepsi kapılmış ve açıklanmış oldu çoktan.

daha çok zaman kazanmak için bayağı amatör bir açıklama olmuş. fiko tier resmen asdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...