Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

madcow said:

Ofsayt ama savunmamız harika.

Bu dimi "OFSAYT AMA...." dediğimiz pozisyon?

Maç 2-1'ken şu golünü yediler adamların. GS çok rezil oldu bari Türkiye Kupası'nı verelim, hem Avrupa cezası işine gelen yılda temizlenmiş olsun, finalde de karşısına FB'yi getirelim ki bir derbi daha oynansın maksimum rant.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu degilki ortadaki herif kafayla dokununca yakındaki oyuncu ofsayt. Hakkaten komiklesiyorsunuz bazen.

Pozisyonların dogru acılarınız ozetlere koymuyorlarki senin gibiler atlasın diye..

Yaklasık olarak 13 saniyemi aldı resmi bulmak ama yine de bulamazsın diye koyuyorum.

Ha tabi bir de hakem Hakan Balta yanlıs bir kartla(faulle) atarken problem yok tabi. Hic onu konusmayalım. O pozisyonda hakem hata yapar. Obur pozisyonda GS i kurtarmaya calısıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

madcow said:

Ofsayt ama savunmamız harika.

Bu dimi "OFSAYT AMA...." dediğimiz pozisyon?

Maç 2-1'ken şu golünü yediler adamların. GS çok rezil oldu bari Türkiye Kupası'nı verelim, hem Avrupa cezası işine gelen yılda temizlenmiş olsun, finalde de karşısına FB'yi getirelim ki bir derbi daha oynansın maksimum rant.

twitterda karşısına çıkan barzo fanatik hesabın yolladığı capsi alıp gelmişsin sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeniçeri yine sezonun son düzlüğünde ilk 11'e monte olmuş gollerini atıp armayı öpüyor. Aslan cimbomun çocuğu adam gibi adam Emre Çolak. Takımdan soğuttular resmen. Aziz nasıl arka 4'lüyü dağıttı tek kalemde, diğer elebaşı Volkan'ı hayattan soğuttu, bunların benzerini bizimkilere acil yapmak lazım. Başka ve radikal bir yönetimle mümkün tabi bu. Ki Fener'in dağıtılan arka 4'lüsündeki adamlar sportif açıdan daha değerli ve başarılı adamlardı. Bizimkiler çöp.

Şu sene artık bitse de kurtulsak. Tarihimizin en kepaze sezonlarından birinde kupa alma ihtimalimizin olması da oldukça enteresan. Tek pozitif bakabildiğim yanı bu işlerin, içeriden dışarıdan batık durumda olsak da final-kupa ihtimali devreye girince takım bir şekilde hedefe kilitleniyor, bu ruhsuz andavallara maletmeyeceğim bunu tabi. Camia kültürü
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz altyapı romantikliği işte. Semih'in ilk 11'e çıktığı platofflu sezonda GS-BJK Arena maçında tribündeydim, ulan Q7 ortaladı Semih ters kafayla bi attı kendi kalemize maç 2-2, şampiyonluk gidecek millet alkışlıyor ta..ğın sağolsun diye. Zaten bir o sezon oynadı, o da Ujfa'nın mentörlüğü sayesinde. Ondan sonra paso ya formsuz ya sakat, Astana'ya yeniliyorduk adam yüzünden. Herif mangal yakarken gözünden sakatlandı ya maşadaki kömürü üflerken. Sürekli başına birşey geliyor gerizekalının.

Bir yerde güzel tabi bunlar ama mini-Arda'lar oluşuyor bizim yapıda böyle olunca, daha 20'lerin başında hayat filozofu, ağır abi, biz olmadan yapamazlar, yabancı sınırı 1 olsunlar falan böyle bir adama evriliyorlar birden. Zaten bu karakterdeki adamlar da 30'uma kadar bir şekilde büyüklerde kalayım, sonrasında 5 sene de orta sıra hükümet destekli takımda oynar emekli olup ya yorumcu ya Acun Tv kafasında
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gözümde takımdaki yerliler arasında Selçuk hariç vazgeçilemeyecek adam yok. Selçuk'tan da çoktan vazgeçenler var gerçi. Ben hala iyi bir Selçuk'un sert ve dirençli bir ön liberoyla bir arada oynadığında faydalı olacağını düşünüyorum.

Yerlerine gelecek adam kim derseniz, o sıkıntı işte. Nasıl getirecen parasız dersen o daha büyük sıkıntı.

Seneye Lucescu iddiaları var. Yalan maalan ama insan ümitleniyor bir yerde. Gelse şu kısıtlı kadroya garip adamlar alıp yine iddialı hale getirir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...