Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

souldarkorn said:

Bu sezon hakemler TS yi çok fena harcadı. Belki Şota devam edecekti.

Benzerini ben de dediydim 2 sayfa geride. Harbi dağıttılar TS'yi, ki o güzel kadroya rağmen.

Rewendor said:

GS'den öte TS'yle ilgili durum bu tahminen.

Sezon başından beri Trabzon'un feci hakkını yiyorlar, düzenli takip edenler görmüştür. Hani adamlar da deli, olmayacak saçma sapan işler yapıp kendileri de çok yaktı kendini ama hakemler de feci hak yiyorlar, kasıtlı doğruyorlar. Beşiktaş'ınki gibi ağlaklık değil ciddi hakem katliamı var ortada. Bi şekilde kıl olmuşlar işte. Bu maçta da mum diktiler. Zaten adamların da siniri boşaldı sonunda kendileri kartlık abzürt hareketler yaparak kırmızı görmeye başladılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Gs li arkadaslarin hakemi koruma cabasi bence yersiz cunku gs nin yaptigi hicbir cirkeflik vs yok bu macta. Hakem sicti sivadi bi guzel. Mumkunse hic bir mac vermesinler daha bu sezon herhangi bir takimin macina. Oyuzden bu hakemi savunmak yersiz yani her karari hatali. Hakemin gorevi oyuncuyu atmak degil tutabildigi kadar sahada tutmaktir. Acin biraz colina falan dinleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi penaltılar tartısılsın ilk kırmızının 2. sarısı tartısılsın falan bunlar tamam da. Sadece programlarda 'oh mesele cıktı sallayalım iste' demek icin son 3 kırmızıya tatava yapılması cok komik lan.

Selcuk niye dısarı atsın ki penaltı dogru.

Erkan da penaltıyı dısarı atsaydı karar yanlıs.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi Trabzon'lu bir arkadaşım "delikanlı Salih"in kart göstermesini paylaşmış, videonun başında GS'nin kazandığı penaltıyı da gösteriyor. GS'ye verilen penaltıyı ben hakem olsam vermezdim.

Ha, müdahale var itme var biraz orası doğru da, ikili mücadele kıvamında bir hamle bence o. İzlediğim pozisyonda ayaklar gözükmüyordu, bir çelme falan varsa o ayrı, üst vücut için konuşuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Birden fazla mı penaltı attık haberim yok? Hakemin yanlıs kararı futbolcunun gidip ona vurmasını haklı mı kılar? Kırmızılar dogru konu bu kadar. Adamı vursalar tabi vuracaklar diyeniniz bile cıkar burdan.

Rewendor said:

Ha, müdahale var itme var biraz orası doğru da, ikili mücadele kıvamında bir hamle bence o. İzlediğim pozisyonda ayaklar gözükmüyordu, bir çelme falan varsa o ayrı, üst vücut için konuşuyorum.

Umutun ayagının arkasına vuruyor asagıda.
Sosyal ağlarda paylaş

olm amma fanatikmişin lan.

kural kitabında yazan şeyleri harfi harfine uygulnacaksa da insan yerine robot yönetsin maçı. biraz duygu olacak hoşgörü olacak. bunlar yerine sen adamı attırmaya teşvik ediyosun.

kaldı ki gs de hiç öyle çirkef oynamadı, onlar da baya şaşırmışlardır bence bu duruma
Sosyal ağlarda paylaş

Meraktan ayaklar gözükeni de izledim, ben hala penaltı vermezdim bu pozisyona. Hadi penaltı verdim, direkt kırmızı vermezdim. Adam iyice köşeye gidiyor, kale açısında bile değil. Her penaltı kırmızı olacak diye bir şey yok.

Salih'in kırmızı haliyle haklı. Orada zaten kopmuş çoktan fırtına.
Sosyal ağlarda paylaş

Kartların galatasarayın cirkefligiyle bir alakası yokki trabzonun cirkefligiyle var.

İlk kırmızının ikinci sarısının yanlıs oldugunu hepimiz kabul ettik ama bunun ilk sarısı hakeme itiraz. Aykutun ilk sarısı hakeme itiraz. İkinci sarısı ceza alanında ettigi 2. kavga (daha once bir tur uyarıyor yapma diye). Cavandanın kırmızı kosup hakeme vurmak. Salihin kırmızı hakemin elinden kartını alıp hakeme gostermek.

Hakemler macların cogunda beni de deli etse de sunların hic birini haklı kılmaz. Karar ne olursa olsun gidip hakeme vurursan kırmızı alırsın. Sonra da millet seni cıkıp 'ama hakem soyle yaptı boyle yaptı' diye savunursa komik olur.

Ayrıca elinde goruntuler olan lig tv daha goruntuleri gostermeden hakemi asmaya basladı. Ntvsporda bayagı rıdvanla guntekin bi ara yalan soyluyolardı artık carpıtmayı gecip. O yuzden geciceksiniz bunları.

Erkana verilen penaltı da yanlıs gidip ucak tekme atsaydı hakan balta da bari.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...