Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

h2s said:

hala neyi izliyorsunuz ben bıraktım izlemeyi. eminim mustafa hoca çok pişmandır böyle bi takıma geldiği için. Onada böyle şeyler olacağı söylenmeiştir belki ama pişman olduğu kesin.

bal gibi de biliyordu
ya da bu sezon gs maçı izlemeden takıma geldi
yine aynı salakları oynatıyor
Sosyal ağlarda paylaş

kardeş hiçbir teknik adam böyle bi durum yaşamak istemez. bu çok büyük bi baskı. bunu herkes kaldıramaz. yönetim belki de şöyle transfer böyle trasnfer vaatlerinde bulundu bilemeyiz. mustafa hoca böyle olacağını aklının ucundan bile geçirmemiştir. burak satıldı gitti bişeyler oldu sonuç bu.
Sosyal ağlarda paylaş

h2s said:

kardeş hiçbir teknik adam böyle bi durum yaşamak istemez. bu çok büyük bi baskı. bunu herkes kaldıramaz. yönetim belki de şöyle transfer böyle trasnfer vaatlerinde bulundu bilemeyiz. mustafa hoca böyle olacağını aklının ucundan bile geçirmemiştir. burak satıldı gitti bişeyler oldu sonuç bu.

bedava mı çalışıyor kardeş
adam bu yaşta paraya sıkıştı işte
Sosyal ağlarda paylaş

normal takımlarda böyle durumlarda hep yeni isimler görüyorsun.forveti mi kötü sakat mı mevkiye adam mı bulamıyorsun sıkıntı mı var bi bakıyorsun değişik değişik isimler koyuyorlar genç. parlar ya da parlamaz iyidir kötüdür o ayrı fakat fırsat denilen şey bu değil mi lan. sen bu insanlara böyle zamanda şans vermeyeceksen ne zaman vereceksin. yetti bu evlatçı goygoyçu zihniyet.

ben anlamıyorum yani. elindeki adam en kötü. hani adam 0. senin oraya koyacağın herhangi biri zaten kafadan 1 puan olacak çünkü daha kötüsü yok. koy ulan bi velet kim sesini çıkaracak.
Sosyal ağlarda paylaş

h2s said:

hala neyi izliyorsunuz ben bıraktım izlemeyi. eminim mustafa hoca çok pişmandır böyle bi takıma geldiği için. Onada böyle şeyler olacağı söylenmeiştir belki ama pişman olduğu kesin.

Bitmiş kariyerinde 4M USD lik is bulup GS nin başına geçtiği için eminim çok pişmandır. Transfer işlerinin böyle olacağını 3 aşağı 5 yukarı herkes biliyordu, o da biliyordur.
Kadro belliydi, 6 puan fark mı ne vardı, farkı iki katından fazlaya çıkardı. Devreye 5-6 puan ile girsen belki bir şekilde transfer politikası da değişirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Kithnos said:

h2s said:

Bitmiş kariyerinde 4M USD lik is bulup GS nin başına geçtiği için eminim çok pişmandır. Transfer işlerinin böyle olacağını 3 aşağı 5 yukarı herkes biliyordu, o da biliyordur.
Kadro belliydi, 6 puan fark mı ne vardı, farkı iki katından fazlaya çıkardı. Devreye 5-6 puan ile girsen belki bir şekilde transfer politikası da değişirdi.

transfer politikası nasıl değişecekti kardeş. takımın bütçesi mi var. anca birilerini satıp birilerini alacaklardı. kimi satacaklarda kimi alacaklar. burak gitti 8m geldi. e kimi katacaklar kadroya.bu kadroyla bu hırssız oyuncularla takımın başına kim gelse o fark açılırdı. bjk'nin fb'nin takım durumu gs nin kat kat üstünde.
Sosyal ağlarda paylaş

fark her şekil açılacaktı ya kaçarı yoktu bunun.zaten hamzanın son dönemlerine yavaş yavaş sıçışa geçmiştik.asıl hatayı denizli yi getirmekle yaptılar.bu sezonu direk bırakıp gelecek sezona yatırım yapmaları lazımdı.denizli sezon sonunu görmez hatta direk kendisi istifa eder
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...