Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Hakkını verelim, Podolski ve Carole maliyetleriyle ele alınırsa gayet güzel transferler.

Yine Großkreutz eğer lisansı çıksaydı bir risk, ama alınabilir bir riskti, tutarsa çok sağlam olur(du). Bilal çok eleştiriliyor, ama ucuza Selçuk için alternatif oldu işte, yine kabul edilebilir düzeyde.

Ama Dzemaili'nin gönderilmesi, Sabri zammı, Jem Karacan, Yekta ve Dany para vererek feshi, Melo'nun son dakikada plansız programsız yollanması, Amrabat ve Bruma'nın aynı anda yollanması falan fiyasko üstüne fiyasko.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Sen yarsuvatın açıklamalarını hiç okumamışsın galiba. Zaten o Yaşında spor klübü yönetebilecek bi adam da değil.

GS başkanı olunca mikrofon dayatılıyor tabii illa birşeyler demen bekleniyor. Ben çok konuşmasını duydum adamın. Mantıksız bir şey dediğini, sadece gazla atıp tutarak konuştuğunu da görmedim. Varsa linklersin. Spor kulübü yönetmenin herhangi bir gerekliliği olması gerektiğini düşünmüyorum. Bugün dünyada birçok klubün başkanı sadece parası olan adamlar. Bunun yaşla/işi bilmekle bir ilgisi yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi makara falan yaptik iyi hos da, hakikaten Galatasaray kulubu UEFA'dan normal sartlarda 3 yil once FFP yuzunden ban yedi aslen. Ek sureler falan da tumden doldu yani, artik isin sonunda adamlar, mecburiyetten satildi melo vs. bosuna kizmayin. Kizacaksaniz milyon tane futbolcuyu ve dolayli yoldan milyonlarca EUR sozlesme saplandi. Bu top bu saatten sonra cikmaz kaleden. Aysal'in ihalesi baskanlik sevdasiyla tutusan Laz muteahhide patladi. Gecmis olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Sotto said:

İşte olmaması için bir neden yok. Bu kulüplerin onlarca yüzlerce 4 büyüklerin binlerce üyesi var. Başkanın hayvan gibi zengin olması, Koç ailesinden gelmesine filan gerek da yok aslında. Tamam büyük iş başkanlık ek iş gibi yürütemezsin ama başkanlığın bir title'ı var, paradan daha önemli. Bazı işlerin prestiji olur. Şirket'in yönetim kurulunda olursun para almazsın.

Türkiye'de onlarca kaliteli adam var. Desteklendiklerinde bu insanlar gayet iyi şekilde başkanlık yapabilirler. Başkanlık dediğin TV'lere çıkıp show yapmak, her lafa cevap vermek demek değilki. Görmemen bile lazım başkanı belki.

Duygun ne kadar kaliteli adamdı mesela. Türkiye'nin en büyük hukukçularından adam. Aziz, Cavcav tier seviyesinde adamlarla minimum şekilde muhattap olur, 3-5 işi bilen adam yerleştirir olur biter.

Başkanlık prestij işi. O yüzden gözde makam. Böyle olunca da zenginler hevesleniyor. Paraları sayesinde lobi yapıyorlar, kapıyorlar başkanlığı. Senin dediğin ekip de alt kademelerde kalıyor, şanslı olanlar yönetime kapağı atıyor işte. Neydi şu Elano'yu Baros'u getiren uzun saçlı genç yönetici, o geleydi ya futbol şubesine.

Trabzonspor bu sene şahane transfer yapıyor bu arada. Kendi dişine bütçesine göre harika işler çıkartıyor.

haldun üstünel. geçen ay mikanos'ta gördüm, yok kalsın diyordu dsdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Rewendor said:

Bu konu dağıtma mesajlarının sahiplerine ben moderasyon panelinden sarılacağım bir ara topluca, Drogba geldiğinde FB topiğine sürekli Drogba resmi yapıştıranlara sorabilirsin bu konularda ne kadar sevgi dolu olduğumu :) Dediğim gibi başta heyecan diye bir şey demiyordum, sonrasında da yok taraflı yönetim yok foto koymak cezalık hareket mi bu falan filan diye müsaade etti de boku çıkınca ona göre önlem de alınır :)

Föşik moderator tehdit etti not dusulsun tarihe :)

Tehdit değil uyarıdır, tarihe not düşmeye gerek yok, gerekli gördükçe yaptığım bir şey, ufak bir aramayla önceki örnekleri ve sonrasında yaptırımları da ulaşılabilir durumda. Hatta net olarak dönem bile söyledim emsal için Drogba transfer idiye. Şeffafız bu konuda. Trollüğün cezası belli. Trollüğe fazlasıyla göz yumarak zaten heves alınacak kadar bekledim, insan olan biraz eğlenip suyunu çıkarmadan kapatıyor konuyu, buna da müsaade ediliyor. Birkaç defa spesifik olarak bu konuda uyardım, çoğunluk zaten anlıyor uyarıdan, cezaya da daha fazla uyarıya da gerek kalmıyor. Tutup trollüğü şımarıklık seviyesinde sürdürme durumunda daha fazla uyarıyla vakit harcamadan bir sonraki aşamaya geçiyoruz. Bu konuyu daha fazla tartışmayacağım bu arada, yaptığınız şeyin neden yaptırımı olduğunuzu hala fark edemediyseniz bundan sonrası da boşuna vakit kaybıdır. Uyarı olarak burada kalsın, GS tartışma topiğinden daha fazla sapmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Abi makara falan yaptik iyi hos da, hakikaten Galatasaray kulubu UEFA'dan normal sartlarda 3 yil once FFP yuzunden ban yedi aslen. Ek sureler falan da tumden doldu yani, artik isin sonunda adamlar, mecburiyetten satildi melo vs. bosuna kizmayin. Kizacaksaniz milyon tane futbolcuyu ve dolayli yoldan milyonlarca EUR sozlesme saplandi. Bu top bu saatten sonra cikmaz kaleden. Aysal'in ihalesi baskanlik sevdasiyla tutusan Laz muteahhide patladi. Gecmis olsun.

Orası tamam, ama şu ankinden daha fazla tasarrufla daha güçlü takım kurulabilirdi. Melo satılsın ama o zaman yedek kaleci peşinde koşma, Dzemaili'yi bedava yollama, İngiltere 2. lig takımının işe yaramaz diye bıraktığı Jem Karacan'a yüzbinlerce euro saçma yani.
Sosyal ağlarda paylaş

haberiniz olsun ok kib

ben bu takımda mustafa sarp'ı falan izledim de ilk defa bu kadar takımdan tiksindim ya.

3 kupa almış takımı ne hale getirdiler. denge bey şampiyonlar ligi hedefimiz değil diyordu daha 2 ay önce. grup kolay gelince hemen şampiyonlar ligi tdsi kesildi başımıza falan sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Arkadaş peki bunu biz en azından romanya veya finlandiyada bir takıma kiralayamıyormuyuz 6 aylığına arkadaş. Adam mal mal oturacak mı ocağa kadar?

Transfer sezonu bitmemiş bir ülke varsa oraya kiralanabilir belki. Benim de aklıma geldi de o kadar abzürt bir durum ki incelemeden bir şey demek zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...