Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

Tori said:

gidiyordu kesin bilgiydi hede diyen kimdi sdfasdfr

yalnız "paranın hakkını vermezsen istediğimiz sezonsonu sktirederiz" maddesini eklemek hakkaten iyiymiş :p

paranın hakkını fazlasını verirse kendisinin de siktir edip gitme hakkı var yalnız

pek mantıklı hamle değil ama masrafı yarı yarı düşmüş, idare etmesi için kalacak vs. kısa dönem için ideal kontrat olmuş. en azından gelecek yazdan itibaren yerine daha iyisi düşünülür para vs. durumları az biraz düzelirse

Edit:

Gerçi Uğur Karakullukçu şöyle demiş şimdi gördüm.

said:
Melo'nun yaptığı iddia edilen indirimi ben göremedim... 35 maça çıkarsa zaten bu seneki paranın aynısını 35 yaşında bile alıyor. Fark nedir?

Toplu yazayım; Şampiyonluk, kupa, ŞL gibi bonuslar KAP'a bildirilmiyor. Yani garanti ücret+maç başı resmin tamamı değil. 5'i buluyor Melo.

Sportbild Podolski'ye "Sana 3M€ garanti diye bildirim yapıldı ama 5 alacksın" diye sorulunca Poldi bu cevabı verdi... Meraklısı araştırsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Toplu yazayım; Şampiyonluk, kupa, ŞL gibi bonuslar KAP'a bildirilmiyor. Yani garanti ücret+maç başı resmin tamamı değil. 5'i buluyor Melo.

Sportbild Podolski'ye "Sana 3M€ garanti diye bildirim yapıldı ama 5 alacksın" diye sorulunca Poldi bu cevabı verdi... Meraklısı araştırsın."">
"Melo'nun yaptığı iddia edilen indirimi ben göremedim... 35 maça çıkarsa zaten bu seneki paranın aynısını 35 yaşında bile alıyor. Fark nedir?

Sportbild Podolski'ye "Sana 3M€ garanti diye bildirim yapıldı ama 5 alacksın" diye sorulunca Poldi bu cevabı verdi... Meraklısı araştırsın." said:

bunu niye yazmis ki bu adam zaten bilinen bir sey bu mr obvious.

adam 34 yasinda 35 maca cikacak verimi gosteriyorsa verirsin 250k , sampiyon da yapiyorsa 250 daha verirsin. bos konusmalar.

sanki bi onceki anlasmasinda yok muydu bu durum? basari bonuslari her futbolcuda da var zaten
Sosyal ağlarda paylaş

meloya verilen parayı tartışmayalım isterseniz ya.... kıçım ağrıyor diye CL önelemesinde oynamayan van persie'nin parasını konuşalım mesela onun yerine?
hayır arada başka takıma falan laf sokmayı falan geçtim de :D kimler kaç para alıyor gs'de de, melo'nun aldığı rakamı tartışıyoruz gerçekten ya... melo'nun tek sıkıntısı her sene "gidiyom ben ya" diyip naz yapıp istediği paraları kimse vermeyince paşa paşa dönmesi. bunun dışında melo'nun performansı ile aldığı parayı kıyaslarsak, az bile veriyoruz. helali hoş olsun. hadi diyelim yollamış olsaydık, böyle kalitlei dm nerden bulucan, hele bu saatten sonra? vidal falan mı gelecek nedir :D
Sosyal ağlarda paylaş

ya kadronda türkiyeye gelmiş en iyi 3-4 ofansif ortasahadan biri var.belkide gelmiş en iyi kaleci var.podolskin var iyi kötü burak var,selçuk var.ama gerisi muamma.

Az biraz üstüne düşsen gerekli mevkilere ya tutarsa mantığı dışında nokta transfer yapsan gruptan çıkmayı garantileyeceksin,hatta belkide bunu uzun vadede garantileyeceksin ama yok sırf laf olsu diye transfer yapılıyor,şu kadro ile gruptan çıkmak hatta 3.olmak bile kamyon devirmek olur.

bu sene yapıcakları evet Podolski güzel transfer onun üstüne şu yektadır,sabridir vs.çöpleri atıp mümkünse selçuk-burak ikilisini ve grubunu takımda minor ve söz sahibi olamayacak bir duruma getiricektin.niasse burak sapıtırsa diye alınıcaktı ve burağın vazgeçilmez olmadığı gözüne sokulacaktı.parayı basıp iyi kendini kanıtlamış bir sağ bek alıcaktın birde stoper.böyle olsa gerektiğinde 3-5-2yede dönersin.selçuğunda onu zorlayacak veya en azından ikinci lig topçusu kalitesinde olmayacak bir yedeğe ihtiyacı var.

4-2-3-1 de en önemli mevkilerden şu sağ ve sol bekler.onların bindirmesi olmadan gerekli baskıyı kuramassın.bu adamların sabri gibi adamların bekin orta yapıp kontra yedirmemesi lazım.melo-podolski-burak vs.ceza sahası çevresindeyken oyun kurmaları lazım.hep transferlerde es geçilen ancak çok önemli mevkiler bekler taktiğine göre.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...