Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2015 - 2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Cons

Öne çıkan mesajlar

"Transfer Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme" said:

Kulübümüz 2015-2016 sezonu transfer çalışmalarına teknik heyetimizin raporları ve bütçemize uygun olarak devam etmektedir. Yazılı, görsel ve sosyal medyada, transfer çalışmalarımız kapsamında yer almayan bir çok sporcunun spekülatif şekilde yer aldığını görmekteyiz.

Özellikle Paris Saint Germain Kulübü'nün futbolcusu Zlatan İbrahimovic'in transferi konusunda yapılan maksatlı haber ve yorumlara siz değerli Galatasaray taraftarlarının itibar göstermemesini rica ederiz. Transfer çalışmalarında resmiyet kazanan bütün gelişmeleri resmi yayın organlarımızdan sizlerle paylaşacağımızı bu vesile ile yeniden ifade etmek isteriz.

Saygılarımızla,

Galatasaray Sportif AŞ. Yönetim Kurulu

http://www.galatasaray.org/haber/gs-sportif-a-s/transfer-calismalari-hakkinda-bilgilendirme/27494
Sosyal ağlarda paylaş

İbo gelse ne forma satardı takım ya. Hatta ben İbo nun bedavaya geleceğini düşünüyorum 1 sene için koşullarda uygun olduğunda. Forma,seyirci,reklamlar vs vs ile. İbo bu yaştan sonra 1 seneliğine gelmez ve gs gibi takımdan 3 sene ister sözleşmeyi ve biz 3 sene boyunca sıkıntı çekebiliriz.

5 ve 8 ağustos gibi 2 önemli gün insanı heyecanlandırıyor. Bu senenin 3. kupası ve 6-10 milyon eurrrrro ve dahası
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Takim kotu degil.

CL standardinin altinda Sadece

Katılıyorum.

Bir felaket senaryosu çiziliyor fena değil takım.

Kale olabileceğinin en iyisi.

Sağ bek problem

Stoper "idare eder", ama takviye iyi olur. Sol bek en kötü Telles var, Carole geldi onu da görücez.

Orta saha Melo'nun kalmasına bakıyor, Selçuk her şeye rağmen gayet kaliteli adam. Sneijder yine olabilecfeğinin en iyisi.

Sol kanat Podolski, daha ne olsun. Sağ kanat öyle ahım şahım değil ama Yasin geçen seneki gibi oynarsa sırıtmaz.

Forvet tamamen Burak'a bağlı. Adam ilk iki sezonu gibi oynarsa gayet iyi, son dönemlere bağlarsa çok eksik var.

Takımda bir sağ bek, Bir forvet lazım

Rotasyon için bi stoper iyi olur

Bir de Melo giderse yerine ön libero.

En kötü şu anki kadroya sağ bek koy idare eder bi şekilde.
Sosyal ağlarda paylaş

abi neden takım kötü değili kadro yazarak savunuyorsunuz.

aynı takım işte geçen sene izledik. her maç kanser her maç saç baş yolduk. ulan beşiktaş 90 dakka ezdi bizi şampiyonluk maçında. ite kaka direkler muslera falan aldık maçı.

kağıt üstünde iyi de takım top oynamıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene gs top mop oynamadı muslere sneijder melo bi de yasin in sıradışı katkısıyla oldu olan.

kağıt ustune yazdıgın burak net 57 pozisyonda 15 gol atıyor. selcuk pasını sadece kankasına atıyor ya da musleraya. sabri desen bahsetmiyorum bile. telles e facia demişsin de gelecek vadeden ve düzgün çalışan tek kişiydi rodri nabar bilmiyorum.

melo giderse zaten yol geçen hanı olur ortasaha ki yerine düşündüğü jem ve hamit

götünü sıka sıka şampiyon olmuşsun rakiplerinin mallığı yuzunden, üstüne rakiplerin transfer ve kadro kalitesinde ezmiş seni. bu senede muslera ve sneijder belki podolskiye bakar şampiyonluk

bir de şu yorumlar ölü inter maçının zar zor 1-0 bitmesi ile olumlu hale geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...