Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

faşik sam

Sam

Öne çıkan mesajlar

Feamer said:

Sam said:

newsflash: konuların onlarca sayfa derail edilmesine izin vermiyoruz. abartılmasa böyle bir durum yaşanmazdı. "istediğimizi istediğimiz yerde tartışırız" diye birşey yok, başlık denen konsepte aykırı.

yazılan silinmezse sallayan olmaz, kendine çekidüzen verme konusunda inisiyatifi sıfır insanların.

samı destekliyorum, herkes sizin gibi boş beleş adam değil, kısıtlı zamanda, iki dakika bir şey var mı yok mu diye foruma giriyoruz, 10+ sayfa geyik bile olmayan bir ucuzluk kumpanyası dönüyor...

öbür başlıklarda devam etmesin şu mesele, fikirleri de buraya yazın.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne demek abi öbür başlığı kullanmayın?
BİLGİSAYAR OYUNLARI bölümünde senin kişisel sorunlarını (mod'luk sorunun değil çünkü, senin kişiliğinle alakalı problemlerin izdüşümlerini yaşıyoruz) tartışmak/görmek zorunda mıyız biz?

Kaldı ki mod'luğunla alakalı bir durum dahi olsa başka başlıklarda ZATEN TARTIŞILIYORKEN buraya ehe mehe heyecanıyla topic açman kendinle nasıl çelişiyor olduğunu gösteriyor yeterince.

Kendi içinde tutarlılığın olsun biraz da, hani haksız dahi olsan bu tutarlılığına saygı duyalım. O da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Stifler said:

abi seni savunan adamların biri feamer biri editör. bi düşün napıyorum diye.

ben de savunucam da korkuyorum lan.

eşşek kadar adamlarsınız bi oyun için mesaj attım silindi diye tüm gün sinir krizi geçirdiniz.

savun da linç edelim

LİNÇLİNÇLİNÇLİNÇLÖHÖHHH
Sosyal ağlarda paylaş

belli neden lau. :p
Sorieno said:

BİLGİSAYAR OYUNLARI bölümünde senin kişisel sorunlarını (mod'luk sorunun değil çünkü, senin kişiliğinle alakalı problemlerin izdüşümlerini yaşıyoruz) tartışmak/görmek zorunda mıyız biz?

Kaldı ki mod'luğunla alakalı bir durum dahi olsa başka başlıklarda ZATEN TARTIŞILIYORKEN buraya ehe mehe heyecanıyla topic açman kendinle nasıl çelişiyor olduğunu gösteriyor yeterince.

Kendi içinde tutarlılığın olsun biraz da, hani haksız dahi olsan bu tutarlılığına saygı duyalım. O da yok.

İlk mesajda görüldüğü üzere böyle bir istek olmuş ki normalde izin verilmediği üzere kendim önayak olmuşum. Hoşuna gitmediyse bakmak ve görmek zorunda değilsin.

tam bir nasreddin hoca, oğlu ve eşek hikayesi. Şikayetin varsa adresi değilim bununla alakalı, diğer arkadaşlarla halletmen lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Esnaf said:

sam in çizgi dünyası ve bilgisayar bölümleri dışına mesaj attığını çok az görüyorum.çetintaş ile nasıl bir birlerine girmişlerde çetin abi ona lakap takmış ki asfljkhasfl

daha cok kuddusinin oldugu yerlere girmiyor artik, zaten siyaset tartismalari troll disinda les forumda cunki ulkedede les bir hale geldi, zaman kaybi direk

ben arada dogu beyin ahtrina iki-uc mesaj yaziyorum anca iste yoksa gundeme bisi yazmam isim gucum olsa. downtime cok olunca guncel basliklar iyi geliyor, eskiden 3 bolume bakardim sadece hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

belli neden lau. :p
Sorieno said:

İlk mesajda görüldüğü üzere böyle bir istek olmuş ki normalde izin verilmediği üzere kendim önayak olmuşum. Hoşuna gitmediyse bakmak ve görmek zorunda değilsin.

tam bir nasreddin hoca, oğlu ve eşek hikayesi. Şikayetin varsa adresi değilim bununla alakalı, diğer arkadaşlarla halletmen lazım.

Normalde izin verilmiyorsa anormal olan durum nedir de devamını sağlıyorsun. Moderatör yerine piyanist şantörsün o halde isteğe bağlı hareket edeceksen. İşime geldiğim gibi hareket edeceğim de ya da, yine tutarlı ol.

Belli bir konuda isteğe dayalı ilerleyeceksek biz de senin derail olarak tanımladığın ve fakat aklı selim herhangi birinin de train of thought diyebileceği bir tartışma mekaniğiyle yürümesini istiyoruz konu gidişatının, o zaman onu uygula.

"Hoşuna gitmediyse bakmak ya da görmek zorunda değilsin", gerçek bir yönetici, moderatör tepkisi hakikaten. Genel olarak insanların rahatsız olduğu konulara da böyle yaklaş lütfen.

Bu kadar argüman fakiri, rasyonallikten uzak, girdiği her tartışmada bu mesafeyi vurgulayacak söylemler yaratan, yöneticiliği herhangi bir konunun sadece istediği platformda istediği boyutta kalması için çaba sarfetmekten ibaret gören bir insanı "şikayet etmek" ile uğraşacak kadar şuursuz değilim. Kal bence sen daha, hayatında kendini eğlendirecek ve grandiyöz hezeyanlarını çekecek başka bir insan (tekil ya da çoğul) olmadığı için sana verilmiş oyuncakla kafamıza vurmaya devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...