Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2015 -2016 Sezonu Genel Tartışma - 1

Llama

Öne çıkan mesajlar

Doğru, yani KAP'a bildirilenlere göre işte bizim arkadaşlar tabloyu hazırladılar.

Geçen sezon sonu da yine onların hakediş tablosunu koymuştum. Sezon sonları işte maç başıları, primleri vs. de hesaplayıp tablo koyuyorlar iki senedir.

Kulüple alakası yok bu tablonun işte tamamen amatör ama güzel işte ilgilenen birilerinin olması vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Fikret efendi sezer e ben kefilim çok beğendiğim oyuncu vs diye kendi almadımı , niye kendi ödemiyor şimdi. Bu kadar güvendiği isim boksör olmuş, fenerde kesimal var yatıp kazanan mesela ama herifi hadi oyna desen monte edebilirsin, bizimkine haydi oyna denilecek yeri çoktan geçmiş. Niye sözleşmesini fesh etmiyorlar, adamın antremana bile çıktığından şüpheliyim. Fikrete komisyon mu veriyor acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

"Dostum; Hayal et... Çocuğun kollarının arasında. Ülkeni terk etmek zorunda kalmışsın. Savaştan ve açlıktan kaçıyorsun, gizlenmek zorundasın. Dünyada seni kabul edecek bir yer bulmak için umutsuzca kaçıyorsun. Baştan başlamak istiyorsun. Çocuğuna hak ettiği güzel hayatı sunmak için baştan başlamak istiyorsun.

Şimdi hayalini sonlandır. Avrupa gerçeğini gör. Neler olup bittiğini. Savaştan kaçan çocuklar, aynı zamanda bizim de çocuklarımız. Onlar da bir gelecek ve daha iyi bir dünya hakkına sahipler.

Bu sorunu çözmek bizim elimizde. Bunu önlemek için kayıtsız kalamayız."
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...